Istun veel pansionaadi fuajees, ootan äraminekut ja sõlmin mõttelõngu. Olen neil päevil enamvähem blogipaastu ka pidanud, aga ma tean, et on inimesi, kes juba küsivad “Mis tunne siis on olla viis päeva veepaastu peal?” Hea tunne on. Muidugi on hea …
Epp Petrone Articles.
Edastan oma tuttava tüdruku teate (ja kuna olen ise ka ta toitu maitsta saanud, siis kiidan ja soovitan! Läheksin ise ka, aga olen sel ajal ära mediteerimas :). “Armas toidusõber! Ootan Sind hubasele kokakoolitusele “100% taimsed jõuluhõrgutised” talvisesse Tartu vanalinna. …

