Tänasest on tasuta jagamisel meie E-ainete välimääraja, lisaks allahindlus raamatutel

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. kas seda e-värki oleks pidanud letist küsima või saab selle tasuta kaasa midagi ostes? ma petroneprindi allahinnatud raamatute juures küll ei näinud seda.

 2. See peaks olema seal meie laual väljas!! Kus sa konkreetselt käisid?
  Selle saab tasuta kaasa tegelikult isegi siis, kui sa poest MITTE MIDAGI ei osta.

 3. Pane siia .pdf fail allalaadimiseks. Poes mul nagunii ei tule meelde seda voldikut küsida, ilmselt ka paljudel teistel, samas selline voldik väga vajalik paberike.

 4. Käisin just täna Kristiine Apollos ning ei näinud küll voldikut kuskil. Vaatasin ka Minu sarja soodusletti, kassas muidugi ei käinud, kuna midagi ei ostnud.

 5. Teate, me panemegi pdf-i üles ka (aga siis ei saa te muidugi väljaprinti ilmselt nii paksul paberil kui on meie ametlik trükk).
  Ja pdf-i paneme pärast seda lauakampaaniat. Nii et peate natuke ootama.

  Muide, saate selle voldiku kaasa ka Petrone Printi e-poest.

 6. Me kohe läheme uurime nii Tartu kui Tallinna poodides, võite veel teada anda, kui kusagil RRs või Apollos pole E-määrajat – meie laual – väljas.
  Igatahes peab olema ning peab olema võimalik seda saada ka siis, kui midagi ei osta.

 7. Näppisin just täna Kristiine Apollos (Tallinn) teie soodusraamatuid, “Ookean” ahvatles kõige enam, aga siiski ei ostnud. Voldikuinfo oli üleval, aga voldikuid ei kuskil…Mõttes otsustasin, et ju siis ostuga antakse kaasa. Nii et ei ole jah Kristiines.

 8. Mina ka Tartu Apollos, Kaubamajas, nägin teie lauda, aga kusagil ei näinud seda voldikut!
  Igatahes hea mõte, minu komplimendid.
  Kas seda teie toimetusest ka tasuta saab?

 9. See voldik on letil kassade juures, vähemalt Ülemiste keskuse Apollos oli, kohe väga nähtaval kohal ja kui ostsin raamatu, pandi see raamatuga kaasa.

 10. Saab küll toimetusest tasuta ka! Me oleme avatud 11-15, Kastani 1, tagauks, Tartu.

  Mis mu anglitsismi puutub, siis on vähemalt kohe sealsamas ju ka järel eestikeelne selgitus: sidebari, pisikese kasti…

  Voldikud peaks olema meie laua juures ja kassa juures.

 11. Hei, Epp!

  Tänud info eest. Hea teada. Sõbratar juba tellis mult, et saadaksin selle lisatrükise talle Kölni. Loodan täna poest selle voldiku ka leida.

  Edu tegemistes ja kohtumiseni mõnel filmiõhtul. Kui aega siis võid läbi tulla Galerii Yo-st Pikk 12. Seal teeme täna 19.01 esimese naisteka kell 19:00 teemal “Mehed ja Naised.” Hea meelega soovitan huvilistele ka Sinu “Meestest, lihtsalt” 🙂

  Katrin

 12. Ma nägin ise eile õhtul seda voldikut (enne ju ei olnud näinud oma silmaga, puutunud oma käega). Võtan natuke tagasi oma sõnad, justkui see oleks väga paksul paberil. Selline keskmine paksus… Aga ökopaber ja looduslikud värvid ja kahele poole trükitud.
  Kui paksust arutasime, siis oli üks kaalutlus ka see, et see ei hakkaks rahakotis liiga paksult ruumi võtma.

  Katrin, ma paraku ei tulla täna Tallinnasse. Aga head esitlust sulle! Ja raamatule – head lendu!

 13. Tere,

  ostsin eile Rocca al Mare Rahva Raamatust teie Maroko-raamatu ja voldikud olid kenasti korviga leti peal saadaval. Kõigile.

 14. Kirjasaatjad teatavad- Tallinnas Viru tn Apollos oli voldik kenasti kassa kõrval olemas ja reklaam sellele teie raamatute juures ka olemas.

 15. Riina, sa võid ka ainult E-määraja ostu tellida ja maksad siis selle pisikese postikulu meile. Vaata petroneprint e-poes.
  Aitäh kirjasaatjatele :).

 16. “Mis mu anglitsismi puutub, siis on vähemalt kohe sealsamas ju ka järel eestikeelne selgitus: sidebari, pisikese kasti…”

  Ei, see küll asja selgemaks ei tee, paraku.

  🙂

 17. No kes norida tahab, saab norida alati, aga ju on asi Epu ajakirjanduslikus taustas. Selles ringis on sõna “sidebar” – mis ongi pisikeses kastis tekst muu teksti sees, värvilisel taustal või raamis või joonte vahel, igatahes esile tõstetud – igati arusaadav. Ja kui ise asja sees oled, siis ei tule alati selle pealegi, et keegi võib mitte aru saada – eriti veel siis, kui on juba täpsustatud, et “sidebari, pisikese kasti”…

 18. Paar päeva tagasi Lõunakeskuse Apollos ka ei olnud, abikaasa käis küsimas, seal öeldi, et ühe raamatu vahel jah on selline, aga eraldi ei ole.

 19. Minu rahakotti kaunistab nüüd raamatust paljunduse asemel trükist tulnud punane voldik.

  ps: Tundub, et viimasel ajal on tootjad hakanud märkima risti vastupidiseid asju pakenditele. Kõik see, mida tundsin ennem E märgi ja numbri järgi on sõnades pandud ja vastupidi. Ega see mulle paha ei tee mõlemat jälgida, aga silm ei haaranud esimestele kordadel kohe.

 20. Tu es simplement magnifique! Je suis en région Centre, mais plutôt au nord. J’ai 38 ans et je n’ai qu’un hobby faire jouir mesdames plutôt 45-65 ans, je fais cela depuis plus de 10 ans et ca marche fort! J’adore cela! Je n’ai pas l&1bu#7;ha8it2de de répondre par mail, mais ton corps m’attire beaucoup. Alors pour une fois…

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar