Sada killukest meie sarja sajanda raamatu puhul… vol 1.

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

  1. Minu jaoks on kõige tähtsam “Minu”-sarja killuke seotud raamatuga “Minu Alaska”. Seda kunagi lugedes tekkis mõte, et tahan ka välismaale lühikeseks ajaks tööle minna. Alaska asemel jõudsin aga Saksamaale ja Austriasse. Mõned aastad hiljem taas minekusoovi tundes koperdasin netiavarustes “Minu Alaska” autori Uus-Meremaa blogi peale ja saigi uus sihtkoht paika pandud. “Käin korraks ära” läks aga veidi teisiti, sest maakera kuklapoolelt leidsin endale uue karjäärisuuna ning ameeriklasest abikaasa. Nii et aastase Eestist eemaloleku asemel ootab mind ees pikk Colorado, Uus-Meremaa ja Eesti vahet tiirutamine. Ja kõik sai alguse ühest loetud raamatust.

    Ps: Uus-Meremaal õnnestus Mariaga ka kokku saada ja teda sellise vinge raamatu kirjutamise eest tänada. Elu on ikka tõesti ootamatusi täis!

  2. Minu jaoks oli “Minu” sari ideaalne võimalus reisida läbi maailma olles ise väikeste lastega kodus. Oi kuidas ma rändasin ja seiklesin autoritega enne uinumist ja siis unenägudes.

    Suur aitäh!

    Ja kui lapsed jalad alla võtsid ilmus “Minu Prantsusmaa”. Broneerisin peale raamatu lugemist kohe perele lennupiletid, sest Eia kirjeldas kui lastesõbralik on Prantsusmaa 🙂 Aasta hiljem lugesin Eia raamatut uuesti ja broneerisin taas piletid Pariisi aga seekord kahele. Sellel reisil tegi mees mulle abieluettepaneku!

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar