Väike reklaam inglise keele valdajatele. Lugesin enne Justini blogi – haiguse ja kiire aja tõttu polnud jõudnud viimastel päevadel seda külastada – ja minu arust käib selle postituse sabas päris huvitav diskussion. Lugege.
Sain enne kirja, kus küsiti, et miks ma enam ei kirjuta keskkonnahoiu teemadel. Ma olin selle üle ise enne ka mõtisklenud ja heake küll, las ma teen seda siin…
Kord… see oli vist aastal 2002… kui elasin mõnda aega Londonis, oli mul raha otsakorral ja otsustasin minna katsejäneseks ravimifirmasse. Ma olin just kohtunud mitmete sealsete eestlastega, kes just sedasi endale lisaraha teenisid.
Lugesin ennist internetis lehti. Hea lugu THIlvesest, selline muhe, läbi inimese ka aega ja ruumi avav. Siis millegipärast avasin kommentaariumi loo järel. Milline sitahais sealt vastu õhkas.
Esimest korda tuli meil see küsimus päevakorrale siis, kui Hobokenis leidsime naabruskonnast pisikese kodu-lastehoiu, mida pidas hispaaniakeelne Maria ja kus räägiti peamiselt hispaania keeles.