Siin on mu EPL kirjatükk, vt link: “Neetult huvitav aeg…”. Hetkel ma seda täismahus oma blogisse veel ei pane, olen sellise rutiini teinud, et pistan selle siia umbes kuu pärast ilmumist. Tean, et sellest loost räägiti Vikerraadio meediaülevaates ja tsiteeriti …

