“Leena peenar”!

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Ei, ma ei põlga õpetajana “Kakat ja kevadet”, aga enne uinumist seda lastele ette lugeda ei saa, sest meeleolud lähevad liialt kõrgendatuks. 😀 Aga Sinu perelood on reaalsed, rahustavad ja arusaadavad igale lapsele ilma ühegi erandita! 🙂

 2. Mõned lood on mul ka liiga kõrgendatud meeleolu tekitavad, seesama “Rumalad naljad” või “Vaala puuks”. Ja muidugi see ahvimise-lugu (need kõik “Anna hammastest”).Minule isiklikult üldse ei meeldi ahvimise-lugu ette lugeda, see on minu arust nii tüütu! Ma oleks selle peaaegu välja jätnud raamatu algtekstist. Aga lapsed armastavad seda, nii minu omad kui ka lasteaias nõuti selle ette lugemist.

 3. Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

 4. Tahtsin öelda: aitäh! Käisime eile ekstra raamatupoes, et koju tuua selle “sarja” kolmas raamat. Kõige esimesena tuli meile koju Anna hambad, sest meie pere suurim lugeja on samal päeval ja samas haiglas sündinud. Siis tuli Marta, samal ajal sündis meie perre teine laps. Nii hea oli rääkida, et näe, Martale tuleb väike õde ja Sulle ka. Ja nüüd siis tuleb meie perre kolmas beebi ja Leena peenras on jälle beebiteema sees. Ma ise pole veel raamatut näinudki, see ahmiti eile ühe hooga sisse õhtuseks lugemiseks. Kas Leena raamatuga on Teil plaanis raamatu esitlus ka teha?

 5. Jaa, Tartus tuleb Kikerkohvikus 11 aprillil kell 11. Ja Tallinnas Lastekirjanduse Keskuses 9. mail kell 12 (sinna tuleb elk.ee-s reegistreerida ka.) Aitäh ja tervitused teie perele ;).

 6. See on tõesti tore raamat ja meil kõik praegu aktuaalne – kolmas tütar ka just beebi ja suuremad õed tunnevad juhtumised ja teemad rõõmustades ära 🙂 Ja ma lihtsalt oli täna raamatupoes ja otsisin lastele mingit toredat raamatut. Ja kuidagi pooljuhuslikult sattus see kätte. Ma olen nii rõõmus! Ja eriline tänu inglite lisamise eest!

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar