Viljandist! (Pikk intervjuuvastus Sakalale)

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Hea teada, et on veel hansalinnaku vastalisi:) Ei saa lubada, et looduskaunis jalutuskoht risustatakse sellise totrusega.
  Üks märkus ka: Viljandi Kultuurikolledžist sai Kultuuriakadeemia juba 2005.a. On andestatav ainult mitteviljandlastele see “kolledži” kasutamine.

 2. Ups, vabandust, parandan ära.
  Aga mis seis on selle plast-hansalinnakuga, kas see on arutamise faasis? äkki pärast valimisi otsustavad uued otsustajad, et seda pole mõtet teha.

 3. “Viljandil on palju vigu, aga elada võib”, ütles kunagi auväärt Hilja Riet. Olengi nii seda linna võtnud. Hansapäevad , turistid ja rahutud hinged tulevad ja lähevad, aga meil on kodu siin. Just siin, saviplönni otsas, kalarohke järve ääres on mul kurgipeenrad ja ürdiaed. Ja kuldaväärt naabrinaised. Ja üsna võrdne kaugus mereranda, Tartusse, Tallinna kui vaja, ka Riiga.
  Viljandi on linn oma kodu loomiseks.

 4. Lugesin just täna Sirje Kiini meenutusi omaaegsest Viljandist (septembri Loomingust) ja nüüd Epu tänapäevaseid tähelepanekuid.
  Käisin Viljandis kunagi ammu (u 15 aastat tagasi) ja kuna ei ole pärimusmuusika eriline fänn, siis ei ole ka Viljandi rohkem huvi tekitanud.
  Peale tänaseid Viljandilugusid tekkis küll huvi selle linna vastu.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar