Justini pikad vastused Tartu Ekspressile

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Uskumatu, kui hästi ta ikka eesti keelt oskab! Huvitav, kas Tartu Ekspressil ikka oli oidu panna need vastused lehte kirjaviisi muutmata?

 2. Justin on tõeliselt andekas. Hm, mitu korda ma seda juba öelnud olen??? Veidi ebaeestlaslik ehk, aga ma ei väsi end kordamast.

 3. Nii tore lugeda Justini eesti keelt:) Mul “Minu Eesti” just käsil, mõnus lugemine. Mõtlesin, et mis see on, miks see raamat eestlastele nii hästi peale läheb ja arvan, et lugeja leiab sealt hästi palju äratundmisi. Huvitav on vaadata Eestit välismaalase pilgu läbi. Ja väga köidab ka siirus, “Minu Eesti” on väga aus ja siiras raamat.

 4. sain oma raamatu eile õhtul kätte, alles pärast keskööd oli aega lugema hakata. magama sain vist kuskil pool neli, uni lihtsalt murdis maha. nii et veerand raamatut jäi tänaseks 🙂 ootan juba teist osa 😛

 5. Raamat ei ole ju Justini eesti keeles. See on tõlgitud.
  Epp on seda mingis kommentaaris juba öelnud.
  Aga seda konkreetset teksti lugedes on küll mulje, et tema eesti keel on täitsa ok.

 6. Justin on väga tore ja raamat on hea ja üldse kogu see teie Minu-sari on üks paremaid asju eesti (aja)kirjandusmaastikul viimasel ajal.
  Võibolla see sari on nagu rohkem ajakirjandus, kui päris kirjandus (kirjutajadki valdavalt mingisuguse ajakirjaniku-taustaga noored inimesed), aga mulle see meeldib ikkagi!

  Selline natuke naiivne, aga väga-väga positiivne. Sest kibestunud-masendunud, erudeeritud ilmavaade lihtsalt ei passi selle sarja kaante vahele mu arust!

 7. Nägin Justinit ükspäev toidupoes ja kuna olin just raamatu lugemise lôpetanud, tekkis spontaanne tunne, et astun ligi ja tänan, sest mulle meeldis väga! Ehteestlaslikult aga tundus järgmine hetk, et see oleks ehk liiga pealetükkiv ja nii astusin lihtsalt edasi…. Aga raamat oli tôesti vahva, ootan väga järge!!

 8. Olin minagi lummatud Justini raamatust. Lugesime eidega võidu ja kordamööda. Kui läbi sain, läksin ja ostsin kohe ka “Minu Ameerika” kaks osa. Praegu käsil. Oota huviga ka uusi üllitisi.

 9. Raamatut ostma ajendas Justini esinemine Terevisioonis. Ei pidanu kahetsema, “neelasin” ühe päevaga. Ostsin lisaks Minu Ameerikad. Nüüd kavas soetada järgmised Minu..
  Minu Eesti on soe, segaduses õnneliku mehe kirjeldus. loen juba teist korda 🙂

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar