Justini pikad vastused Tartu Ekspressile

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Uskumatu, kui hästi ta ikka eesti keelt oskab! Huvitav, kas Tartu Ekspressil ikka oli oidu panna need vastused lehte kirjaviisi muutmata?

 2. Justin on tõeliselt andekas. Hm, mitu korda ma seda juba öelnud olen??? Veidi ebaeestlaslik ehk, aga ma ei väsi end kordamast.

 3. Nii tore lugeda Justini eesti keelt:) Mul “Minu Eesti” just käsil, mõnus lugemine. Mõtlesin, et mis see on, miks see raamat eestlastele nii hästi peale läheb ja arvan, et lugeja leiab sealt hästi palju äratundmisi. Huvitav on vaadata Eestit välismaalase pilgu läbi. Ja väga köidab ka siirus, “Minu Eesti” on väga aus ja siiras raamat.

 4. sain oma raamatu eile õhtul kätte, alles pärast keskööd oli aega lugema hakata. magama sain vist kuskil pool neli, uni lihtsalt murdis maha. nii et veerand raamatut jäi tänaseks 🙂 ootan juba teist osa 😛

 5. Raamat ei ole ju Justini eesti keeles. See on tõlgitud.
  Epp on seda mingis kommentaaris juba öelnud.
  Aga seda konkreetset teksti lugedes on küll mulje, et tema eesti keel on täitsa ok.

 6. Justin on väga tore ja raamat on hea ja üldse kogu see teie Minu-sari on üks paremaid asju eesti (aja)kirjandusmaastikul viimasel ajal.
  Võibolla see sari on nagu rohkem ajakirjandus, kui päris kirjandus (kirjutajadki valdavalt mingisuguse ajakirjaniku-taustaga noored inimesed), aga mulle see meeldib ikkagi!

  Selline natuke naiivne, aga väga-väga positiivne. Sest kibestunud-masendunud, erudeeritud ilmavaade lihtsalt ei passi selle sarja kaante vahele mu arust!

 7. Nägin Justinit ükspäev toidupoes ja kuna olin just raamatu lugemise lôpetanud, tekkis spontaanne tunne, et astun ligi ja tänan, sest mulle meeldis väga! Ehteestlaslikult aga tundus järgmine hetk, et see oleks ehk liiga pealetükkiv ja nii astusin lihtsalt edasi…. Aga raamat oli tôesti vahva, ootan väga järge!!

 8. Olin minagi lummatud Justini raamatust. Lugesime eidega võidu ja kordamööda. Kui läbi sain, läksin ja ostsin kohe ka “Minu Ameerika” kaks osa. Praegu käsil. Oota huviga ka uusi üllitisi.

 9. Raamatut ostma ajendas Justini esinemine Terevisioonis. Ei pidanu kahetsema, “neelasin” ühe päevaga. Ostsin lisaks Minu Ameerikad. Nüüd kavas soetada järgmised Minu..
  Minu Eesti on soe, segaduses õnneliku mehe kirjeldus. loen juba teist korda 🙂

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • Kalmer on Lugu naabritest ja minust, 1Pilt ütleb palju! Kuulasin täna Vikerraadio saadet Sinu kodust. Väga siiras. Kõik see on ka üks lugu minu lapsepõlvest. Kui Sul on vaja abi elektrival…
 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…

Sliding Sidebar