Anna-Mariaga pikk raadiointervjuu

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

  1. Muide, see kinnisvarajutt oli hästi äge. Ja foto niisamuti. Maadlen ise ka korteri kallal, kus on kaks vanainimest vähki surnud. Kus lisaks oli 40 aastat tarbetut koli kogunenud ja sellest lahtisaamiseks läks meil neli aastat!!!
    pendlimeest meil põle käinud, aga seoses remondi ja seinade lõhkumisega suudan ma jälle natukenegi hingata ja koristada.

  2. Ma rääkisin Kamillele, et ta võiks kirjutada, aga ta lükkas selle idee hetkel tuleviku varna… Kamille Saabre nimelt elab mitmendat aastat Šveitsis.
    Praegu peaks uurima, kas Argentiina ja Tai ka midagi toetavad ;). Sest need on igatahes kaks järgmist raamatut, mis nüüd suvel ja sügisel välja tulevad…

  3. Kas Kamille tegeleb ikka selle kristlusega- ma sain tema eestvedamisel sellest kogudusest paraja hingelise trauma….ei mingeid kogudusi, jungrerlusi jms …

  4. Muide, vaatasin just ise üle – swissbaltic paneb aasta lõpus pillid kotti- Aga äkki annab raha ette taotleda? Nimelt puutusin selle fondiga kokku aastal 2001-2002, mil nad andsid välja kolm Baltikumi-shveitsi “Lesebuch”i.
    Fondide koha pealt veel mõtlen, ja annan siis teada.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar