Veel üks väike soovitus – Totoro

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Ma just nädala eest otsisin infot, et kas 3-aastasele sobiks vaadata. Kuna selgusele ei jõudnud, siis ei läinud – nüüd üritame ikka 13. aprill vaatamas käia.
  aitäh soovitamast 😀

 2. Tõesti viimase aja parim filmielamus – milline pildiesteetika ja lummav meeleolu! 4-aastane tütretirts ka nautis väga. Epp, kus plaati müüakse?

 3. See dubleeriti festivali jaoks, usun, et plaati veel pole. Aga küll tuleb!

  Kui Totoro meeldis, siis osta / laena “Vaimudest viidud”. See on meie pere absoluutne lemmik-film, neljasele sobib imehästi.

 4. My daughters have seen a lot of films from the Gilbi studios. What is amazing, often there is no real bad or good, black and white. We are so used to think in that categories.

 5. ma elan jaapanis ja kuna mu abikaasa on jaapanlane ja animatsioon on siin elu osa:), siis uurisin, et mis tema lemmikud on…ja vastuseks tuli et H. Miyazaki…ma olen need videod nyyd enamus ara nainud (kyll dvd-de kull vidolaenutuse abil). Neid polegi nii palju. Nad on toesti armsad ja MITTE AINULT ARMSAD…vaadake Spirited Away, voi Grimson siga…see siga oli mu esimene naha ja lemmik ka…muusika on neis koigis hasti hea!!!
  Kahjuks pole ma siin taolist animatsiooni kerge leida…hasti palju on seda #teistsugust#- kartooni-mangat….mis on ausaltoeldes eulohtlik:(

 6. Minu õnnestus eestikeelne Totoro plaat osta juba. Lapsed olid üliõnnelikud. 🙂 Soovitan vaadata ka Howie lendavat kindlust.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar