Rohelise kilekoti teenusest täpsemalt

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. kuna ragn-sellsi infoliinile on võimatu löögile saada, siis panen oma paar küsimust siia kirja, sest paistab, et oled seda teemat uurinud (või teab ehk keegi teine):

  * saan ma õigesti aru, et teenus on ainult eramajadele? kui elan 4 korteriga korterelamus (oma pakendiprügikasti kohustust ei ole ja poleks ka otstarbekas), siis mulle rohelise kilekoti teenust ei pakuta?
  * saan ma õigesti aru, et rohelise kilekotiga viiakse ära põhimõtteliselt ainult joogitaara, st ma pean eraldi pakendiprügikasti siiski viima vorstipakid, kilekotid ja no üldse suurema osa kogunevast pakendiprügist?
  * kas ragn-sells pakub rohelise kilekoti teenust ka neile, kelle ülejäänud prügi viib ära mõni teine prügifirma (“korraldatud jäätmeveo piirkond” on meil siin vist)?

 2. to kitty
  3 korteriga majas on küll roheline kilekott, usun et ka sul.
  mina olen oma e-mailidele neilt päris kiiresti vastuseid saanud – saada neile kiri!

  aga see 1 x kuus on liiga harva

 3. rohelist kotti saab ka veebipõhiselt tellida, ei pea helistama. sealsamas lehel oli kuskil link, et “telli roheline kilekott” või “sõlmi leping” vms. emal töötas nii ka.

  ja graafikut peaks saama ka tihendada või küsida mitu kotti, nendega annab läbi rääkida küll!

 4. ise küsin, ise vastan (sain infotelefonil löögile).

  KUIGI ragn-sellsi koduleht väidab, et teenus on eramajadele, saab seda tellida ka korterelamusse. KUIGI ragn-sellsi koduleht väidab, et rohelisse kilekotti sobivad ainult klaastaara, pudelid ja purgid ning joogikartong, tohib sinna siiski panna ka kilekotte jm pakendeid. kokkuvõttes ma seda kodulehte enam eriti ei usalda:)

 5. Mina aga leidsin Ragn-Sellsi kodulehel surfates rohelise kilekoti teenuse HINNA. Oli see nüüd 59 krooni või midagi muud, aga igatahes läheb see vastuollu tolle infoga, et pakendijäätmete kogumine elanikkonnale tasuta on, et selle eest maksavad pakendiorganisatsioonid. Nii et kes kasutab või lihtsalt teab: kuidas selle rahaga siis jääb?

 6. Loen sinu lehte ja hing rõõmustab.
  Aga prügist niipalju, et mina ikkagi saa aru. Siiani tegin nii, et selle klaastaara, mida tagasi anda ei saanud, viskasin klaasi kogumise konteinerisse. Minu meelest loogiline. Nüüd on tekkinud mingi pakendikonteiner, kuhu visatakse sisse nii klaas, kui tetra-pure, kui ka muu materjal, mis kunagi pakendiks oli. Seda peab ju uuesti sorteerima hakkama. Või ei tehta seda? Nüüd loogika ju kadunud? Kes sellest aru saab?

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar