Lugusid rahast

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. tuttavad mötted, olen olnud samades olukordades oma öega…eriti röve oli olukord, kui olin kopsupöletikuga haiglas ja mu öde saatis mulle söimukirja, et miks ma talle raha ei anna…

 2. nii see kahjuks on. mina enam ei laena tuttavatele raha, kuigi alati olen ikka küsimise peale tagasi saanud, aga miks ma pean oma raha tagasi küsima? :S

 3. Vist enamvähem igas perekonnas, õigemini suguvõsas on selliseid, kes teiste peal vegeteerivad. Ja teil on veel hästi läinud (ma arvan, et sa oleksid kirjutanud, kui teil oleks olnud mingeid suuri tülisid pärimiste asjus. See on selline teema, kus vend ei tunne venda ja võivad tulla sellised tülid, et… Ükskord sa kirjutasid, et te Justiniga ehitate oma rahadega sinu isa majale teist korrust. Mulle tundub see täiesti plahvatusohtlik situatsioon tuleviku suhtes. Sorry, kui see kõlab küüniliselt. Ma tean peresid, kus inimesed enam ei suhtle omavahel pärast suurt kinnisvaratüli.
  Mis puutub aga laenude tagasinõudmisse, siis… Ma ei tea, mis ma ise teeksin (ise ma suuri laene välja ei anna, sest raha pole, ja kui oleks, siis vist ka ei annaks). Aga sul soovitan ikkagi võtta veel kord ja helistada.
  Ja see tulemus kasvõi siia kirja panna 🙂 No mida ütleb inimene, kes sult aastal 2000 raha laenas ja nüüd välismaal ilmselt suht jõukalt elab? Lehed ka just parasjagu kollaseks minemas.

 4. oi, suure venna poputamine tuleb küll ära lõpetada, see on ju õpitud abitus! 30 a vana! See pole ju normaalne! Väiksema vennaga on iseasi, vähemalt niikaua, kuniks õpib.

 5. teema raha on äärimiselt keeruline. olen üritanud (!) elada mõtte järtgi, et võlg on võõra oma ning kergekäeliselt laenu ei võta (pankadest me ei pääse siiski keegi), kuid kas siis on nii, et tagasi olen püüdnud maksta esimesel võimalusel, kuid ka siis olen väiksemte summade juures päris tõsiselt selle ära unustanud ning siis on eriliselt piinilik aga samas hea tunne kui keegi küsib… tean kui raske on küsida tagasi laenu aga peab. Kas või kui tegemist on ühiste kingi ostmistega või… suurtemate summade korral ma ei tea kuidas saab inimene unustada või lihtsalt kellegi käest raha küsida ilma mõtlemata seda tagasi maksta :S

  Samas ma tean nende mõttekäiku… alati on raha vähe ning temal läheb seda vähem vaja kui minul… või nii… ning alati arvatkse, et aega on selle kiire asjaga. Raha lööb suhetsse mõrasid, olgu see laenude või lihtsalt selle vähesuse tõttu purunevad ka perekonnad. Kurb.

  Paberist rahatäht on küll väike aga tema väärtus on liiga suur ning vahets ületamatu. Ma vihkan seda paberit vahel nii väga tugevalt.

 6. Keda saab ära kasutada, seda ka julmalt tehakse – see on nagu loodusseadus. Samas ei tule kahetseda eelnenud õppetunde, aga samale rehale astumine tähendaks mitte rumalust, vaid suurt karmavõlga.Ütle endale, Epp, et ju sa ise eelmises elus kasutasid neid ära, nüüd nad maksavad kätte, kuigi seda teha ei tohiks, sest nõnda koguvad nad endale uut võlga. Lase see raha vabaks, ütle endale, et seda pole olnudki ja mine eluga edasi. Loobumise tarkus toob rahu, sageli ka võidu st saad oma rahad tagasi.Edaspidi kas lased end taas ära kasutada, sest sa lihtsalt teisiti ei saa, õpid ütlema “ei” või teed ametliku laenulepingu.

 7. sugulastele/sõpradele laenamisest:
  ise olen korra laenanud väga heale sõbrale mõõduka summa, sest küsimus oli tõesti ainult selles, et tema palga laekumine oli temast mitteolenevatel põhjustel kaks päeva hilinenud. eks raske on ‘ei’ öelda, kui lähedane inimene küsib – tahaks ju ikka aidata ja ei usu, et ei tohiks usaldada. õnneks mu sõbrad järgivad ka enamasti põhimõtet: sõprade/sugulastega võimalusel rahaasju ei aja.

  lihtsalt kadedusest:
  tegelikult vahet pole, palju inimesel raha on – alati leidub keegi, kes on lõpmata kade. ise ostsin mõned aastad tagasi vanasse majja kööktoa (!) ja siinsamas kahetoalise (!) korteri omanikud irisevad: vaat’ kus rikkad noored… rääkimata sellest, et kui tudeng ostab mitte ei üüri väikest korterit, on asi veel eriti hull… kui nad veel teaksid, et ma ostsin (küll vana, aga ikkagi) auto ka 😛

 8. Aga tegelikult te keskmise eestlase jaoks oletegi rikkad: meie pere end nt. just vaeseks ei pea, aga 8000.- krooniga korterit üürida, nagu teie seda otsisite, on ikka meie jaoks müstika.
  Rääkimata siis sellest, et maja üüriks. Sest no süüa ja riideid selga osta ju tahaks ka, ja huvialadega tegeleda.

  Ja teiseks: ma muidugi poleks pidanud seda lugema, oli oma valik, aga kuidagi olin juba alustanud ja siis lugesin edasi, kuigi vastik tunne oli kogu aeg – meie peres on ka teinekord probleeme rahade ja selles osas usaldamise jms asjadega, aga mulle ei tuleks pähegi sellest oma blogis kirjutama hakata. Sest mulle on omane mõtteviis, et ükskõik mis, pere on pere ja pere siseasjad jäävad pere siseasjadeks ja nendega tuleb ka peresiseselt toime tulla. Ja tullakse ka. St. minu jaoks on väga üllatav, et keegi võib oma vennast nii avalikult rääkida. Kui ta on saanud selliseks kujuneda, on ju ometi pidanud olema inimesed, kes on talle järele andnud ja lasknud asjadel nii minna. Muidugi on väga suures osas süüdi inimene ise, aga kõrvalolijate roll pole sellest hoolimata olematu.

 9. Ouch, kui tuttav see k6ik on. See n2rune, n2rune eesti elu. Nii n6me ja nii hale. Armas on seal ainult aeg ajalt kylas k2ia ja just ainult nii pikka aega olla, et nad ei j6ua sind t2iega v2lja vihastada.

  Ja kadedad ja 6elad on nad veel ka. Ega keegi n6u ei kysi. Ise on k6ik peast-perssest isetargad ja tegijad mehed eksole. Ei huvita kedagi kuulata kuidas elu olu nii seada ja kuidas nii pingutada, et sel ka reaalset tulemust oleks, et ei peaks ennast alandama ja raha lunima. Aga ei. K6ik on Pearulikku uhkust t2is! Endal perse paljas aga vaata mis l6ust ees on! T2itsa l6pp ma ytlen. Elavad ja pusivad seal tyhja nagu oleks pidevalt kett maas. Kohati on neist ylikmalt kahju aga siis j2lle oskavad nad oma olekuga sind lihtsalt nii v2lja vihastada, et t2itsa l6pp. Sa Epp oled ikka leebe ingel. Any second thoughts about returning to Estonia? Ise kyll ei tule. Kui siis ainult jalad ees.

 10. tead anna, ma arvan, et epul lihtsalt oli viimane piir käes ja kogu see lugu piinas teda. olen epu blogi suht kaua lugenud ja minu meelest oli sellest vennast esmakordselt juttu. ikka räägib ta õest ja pisikesest vennast. nüüd on arusaadav, miks ta teisest vaikinud on. aga eks kannatus katkes.
  belgiaproua nime võiks ju täitsa avaldada. ja mina seda psühhodraamat ei usalda, mu arust saab sealt psühhotrauma.

 11. olen marisega 100% nõus – mina ka ei teadndki, et Epul üldse veel see vend ka on, järelikult sai lõplikult siiber. ja mina olen ka täheldanud, et psühhodraamast saab psühhotrauma, õnneks mitte enda peal…

 12. Tere, Epp! Sul on õigus – olen süüdi! Ehkki Sa väänad fakte (mis mind ei üllata Sinu elustiili juures!), vabandan, et pole olnud oma mustast august välja ronimise ajal jõudsam Sinu uue nime ja koordinaatide leidmisel; nüüd siis vajan vaid Sinu kontonumbrit. Siiski veel niipalju, et laenu ma ei küsinud, vaid Sa pakkusid seda ise ja tungivalt (et Sai Baba juurde sõited oleks heategu kaasa võtta, mäletad?)ja tagasimaks jäi võimaluse tekkimise ajaks. Ka pole Sa siin maininud, et enamus sai ju tagasi makstud ja keskealise töötuna polnud mu mänguruum just lai. Kas Sa söandad panna käe südamele ja öelda, et Sinust pole maailma jäänud maksmata võlgasid ja vastamata teeneid? Niisiis, mina olen nüüd omade võlgadega ühele poole saamas, aga Sina?

 13. Jah, Epp, õigus on sul kui ütled, et see blogi ei lase enam kirjutada. Samas, sa ei ole midagi valesti öelnud ega teinud.

  Rahasuhted on eriti pahad, kui nad sassi lähevad, sest raha on ju vaid vahend, selle pärast on justkui veel eriti paha tülitseda. Nii tühise asja pärast justkui. Aga samas nii oluline. Minul on laenamisega ja ka suuremate summade laenamisega siiani hästi läinud, ehk siis kõik olen tagasi saanud ja sõbrad alles. Iseenda laenud on muidugi hinge peal. Tüli ei paista sealt igatahes tulevat ja ma tean, et esimese võimalusega on kõik tagasi antud.

 14. Aga “suurpettur”, meili siis mulle ometi, loomulikult ma annan oma pangakonto nr-i. Jah, ca pool laenust sai sul tagasi makstud ja vabandan, et seda ei maininud. Ka vend on veel vaid osaliselt võlgu, mitte tervet seda summat. Aga vaat seda mina küll ei mäleta, et oleksin tungivalt laenu pakkunud. Mäletan, et ütlesin: “Kui sul tõesti häda on käes, ma võin laenata.” Ja Sai Baba juurde minek polnud mul sel ajal veel üldse plaanis, üritasin ikka edasi töötada ja seda va raha teenida.
  Jah, kirjutasin pahas tujus ja viimase piiri peal.
  Jah, seda blogi on raske pidada! Kaks viimast postitust kustutasin ju osaliste palvel ära (kes RSS-iga loeb ja kiirelt lugema sattus, see teab, oli midagi kirjastuse asjadest…)

 15. anna: see mida loetakse pere siseasjaks ja mida mitte, sõltub väga palju perest ja inimeste avatusest. Paljud arvavad Eestis siiani, et perevägivald on vaid pere probleem ja sellest ei tohiks rääkida, sama hasartmängurluse, arutu raha laenamise jms kohta.
  Mina arvan siiski, et just peaks rääkima. Võimalik, et eppppp’u blogi aitab kellelgi keelduda näiteks Epu vennale või kellelegi muule mitteusaldusväärsele inimesele raha laenamast. See on ju igati tänuväärne.
  Ma ise olen muutunud piisavalt kalgiks, et raha laenamise sooviga saadan inimesed panka, välja arvatud paar inimest kellest ma tean 110%, et nad tagasi maksavad ja kelle puhul ei ole ka eriti hullu kui ei maksa.

 16. Kas ma saan nüüd õigesti aru, et suurpetturi nime kasutav nn M. on tegelikult salaja Epu blogi lugemas käinud, aga võlga ära ei ole maksnud???? Päris hea tase.
  Ja võlamaksmise kohta niipalju, et minu arust ei ole see kunagi argument, et “osa on ära makstud”. Kuni pole lõpuni makstud, seni on võlausaldajal õigus öelda, et see võlg ei ole ära makstud.
  Kusjuures tuttavatele ja sugulastele laenates ei tehta ju tavaliselt intresse. Kui siin käis jutt aastast 2000, siis kusagilt Hansapangast või veel parem BIGist võttes oleks see summa seitsme aastaga kümnekordistunud. Rääkimata sellest, et vahepeal on olnud inflatsioon ja isegi kui võlausaldaja (Epppppp) saab kõik raha tagasi lõpuks, on see sisuliselt ikkagi vähem kui aastal 2000.
  Mina saan siit igatahes kinnitust, et ei tasu laenata ega välja laenata,. Samamoodi nagu ei tasu oma suguvõsaliikmetega või sõpradega koos äri ajada või kinnisvara hallata. Rikub inimsuhted ära.

 17. kummaline – ei tea su uut nime jne…völgu olevatel laenajatel on alati vabandusi, see on tyypiline…kord pole jüdnud, siis pole saanud, jne.
  suurpettur, maks aära. pole tähtis, kas epp pakkus sulle vï ei. kui pakkus, see näitab et on hea inimene ja sa ei ytohi seda headust kuritarvitada. kui sa arvad, et see, et epp väidetavalt sulle laenu pakkus, vabastab sind tagasimaksmisest, siis oled kyll imelik natuke.
  völg on alati vööra oma.

 18. Suguvõsajuttude suhtes tuleb lihtsalt süda kõvaks teha. Igas suguvõsas leidub neid, keda süüdistatakse kõigis maailma hädades. Ja enamasti on süüdi ikka aitaja, mitte kunagi aga küsija-ärakasutaja.

  Edaspidi tuleb lihtsalt süda kõvaks teha ja ennast mitte täismehe asjadesse tirida lasta – süüdi jääd sa ju nagunii, ükskõik, kas sa aitad või mitte. Hetkel vajab toetust siiski noorem vend. 30-aastane mees peaks oma eluga ka ilma õdede abita toime tulema. Eriti kuna õdedel omal juba pered ja lapsed. Kõiki inimesi maailmas ei ole võimalik aidata. Alati ka mitte kõiki sugulasi, ükskõik kui lähedased ja kallid nad ka poleks. Ja mõnikord võib raha andmisest keeldumine panna inimese omal jõul võimalusi otsima panna – ehk saab nii ka vanemast vennast asja veel. Samas kui noorem vend veel koolis ja ise ei teeni, siis tema toetamine on siiski veidi teistel alustel veel. Samadel, nagu sa pakkusid vanemale vennale siis, kui tema kooli läks. Ja selle võimaluse mängis ta ise maha, eksole?

  Olgem ausad, ameeriklasest abikaasa tähendab enamuse eestlaste jaoks seda, et pere on keskmisest jõukam. Keskmisest jõukam pere tähendab seda, et neilt saab laenata aga tagasimaksmisega ei ole kiiret, sest neil nagunii raha jätkub. Seega – kui raha annad, jääd süüdi, kui sinu raha kasutamisest mingi probleem üles kerkib (venna autojamad). Kui raha ei anna, oled kade ja väiklane. Kui raha oled laenanud ja seda tagasi ootad/küsid, siis oled ka paha, sest sina oled rikas ja sul nagunii on. Aga kust see vaene eestlane(vend) selle raha võtma peab, et sulle tagasi maksta? See, et tegemist on siiski sinu rahaga ja sul võisid sellega muud plaanid olla, ei mängi mingit rolli. Nii lihtne see ongi. Kurb, aga tõsi.

 19. Ehhee, mul õnneks vähe sugulasi. Need üksikud, kes on huvi tundnud me rahakoti vastu, saavad tavaliselt tõelise plont-vastuse e mina ei tea rahast midagi, küsi mu mehelt. Huvitundjad enamuses inglist ei räägi ning nii see asi soiku jääb.

  Aga kadedus ei ole mingi ugri-mugri ürgosa. Kadedus on kosmopoliit. Alati leidub keegi, keda häirib immigrandi töö olemasolu, see, et immigrant maja ehitab või see, et immigrant jäksab omale veel koduabilise palgata… Eks need inimesed kirista hambaid muidugi naabrinaise (ja rahvuskaaslase) ülesvungitud aia peale ka.

 20. Jumal, kui palju paksu elutarkust täis inimesi! Kui kogu see kamp Sul iga päev nõu andmas oleks, küll siis oleks kerge elada! Ja kindlasti Sa selleks kirjutadki, eks.

 21. Meie peres ei r22gitud kahest asjast: seksist ja rahast. Seega puudus igasugune kommunikatsioon eluliselt k6ige olulistemal teemadel. Olen veendunud, et kui oleks r22gitud oleks seda ka olnud. Nii seksi kui raha. Ja mis elu see on ilma yhe kui teiseta? Aga elati. Lombakuti kiratsedes, t6rksalt vaikides ja ikka peost suhu ja peost suhu. Aga, et r22kida ja lahendusi leida – ei kus sa sellega! Parem ilma olla kui, et r22kida. Ja oldi. Ilma seksi ega rahata. Ja ollakse edasi. Ja kui mingi r22kimine nendel teemadel ongi siis ei ole seal midagi 6petlikku, sest see k6ik piirdub ainult ja yksnes syydistamistega ja enese vastutuse mahasalgamisega. Ja kahjuks on nende teemadega k6igil meie pere liikmetel olnud tohutuid probleeme (lahutused, pankrotid, alimendid, rahuldamatus … bla-bla-bla). Puudub ainult alkoholism. Ses suhtes, jah v6rreldes harju keskmisega on meie perel siis ytleme r2ngalt vedanud vist. Ja seda mu vanemad muidugi oskavad t2nitada kah, et vaadake kui hea teil on,me pole joodikud, te pole joodikud, et “vaat mis sellest Lepiku poisist sai”. Positiivne m6tlemine, eksole. Kaugemale ja sygavamale aga ei osata-juleta analyysida.
  Piisab vast siis sellest tasemestki, et ise rentslis kylili ei olda ja lapsed ka k2ine peaga magama oskavad minna.

  Aga jah kuskilt maalt jah lendab siiber kinni ja pilt tuleb ette. Minul aitas pilti ette tuua selle raamatu lugemine: http://www.amazon.com/Communication-Money-Edwin-Louis-Cole/dp/1931682089/ref=sr_1_3/002-7642279-6772061?ie=UTF8&s=books&qid=1190216575&sr=1-3

  Jubedalt tahaks, et eestist saaks normaalne maa ja meist eestlastest normaalsed inimesed. Ise tahaks ka normaalne olla. Ons’ seda palju tahta?

 22. Ahjaa, miks meil on suguv6sad? Ei tea kus mujal maailmas inimesed oma suguseltskonda kraavikaldaga v6rdlevad?

  Kui keegi oma suguv6sa lugupidavalt sugupuuks kutsuma hakkab ei tea kas tehakse ta teiste naerualuseks ka v6i? A la “Me oleme Tallinnast ja me maksame”.

 23. Emigrant, ma vist tean, kes sa oled! Sa oled mulle seda juttu vist silmas silma ka rääkinud? 😉
  Igatahes tervisi kõigile võsadele sinnapoole sood.

 24. Pere kaitsva tiiva all on muidugi mugav sigatseda, sest et ülejäänud maailm ei tea milline sa oled. Ja kuni see nn vaikimisvanne toimib, ei muutu ka midagi. Ja pere jääb ikkagi ju pereks. Kindlasti olen selle poolt, et sügavamatest pereasjadest avalikult ei räägi, aga minu meelest oli see postitus antud hetkel hea lahendus olukorrale. Sest et headele inimestele astutakse pähe just niikaua, kuni nad seda välja kannatavad.

 25. “Suguvõsa” on ju lahedalt postmodernistlik väljend. Justnagu keelepuustki rääkimine on ammu out. Ei mingit lineaarset mõtlemist, vaid hargnevate teede aed.

 26. Tore kirjutis Epult! Ja tulemused juba paistavad. Suurpetturil tuli võlg meelde. No kena on, kui ta ikka tegelt ka ära maksab. Ja kui ei maksa tuleks nimi küll avalikult välja kuulutada. Sest see eneseõigustamine stiilis, “sa ise toppisid mulle selle laenu”, on ju vastik!

  Edu sulle, Epp, sa oled imetlusväärne!

 27. Kaugelt hea nõu anda, siiski…

  Rahanõue M. vastu anna mõnele inkassobüroole või juristile.

  P. kantseldamine jäta suguvõsanõukogule, kui ei ole tuleb luua see nõukogu

 28. eppppp on tõesti liiga leebe!
  “suurpettur” ei tea uut nime, ei tea meiliaadressi, ei tea midagi, aga postitusele oskab vastata mõne tunni jooksul ….. !!! mina, näiteks, ei ole eppu kunagi kohanud ja blogi loen harva, aga perenime, nii uut kui vana, ja meiliaadressi ma tean …. makske ikka oma võlad ära, palun.

 29. Noh, kõigepealt ma ütleks, et anna reaktsioon on tüüpiline luterlase reaktsioon.
  See
  Ja teiseks: ma muidugi poleks pidanud seda lugema, oli oma valik, aga kuidagi olin juba alustanud ja siis lugesin edasi, kuigi vastik tunne oli kogu aeg – meie peres on ka teinekord probleeme rahade ja selles osas usaldamise jms asjadega, aga mulle ei tuleks pähegi sellest oma blogis kirjutama hakata. Sest mulle on omane mõtteviis, et ükskõik mis, pere on pere ja pere siseasjad jäävad pere siseasjadeks ja nendega tuleb ka peresiseselt toime tulla. Ja tullakse ka. St. minu jaoks on väga üllatav, et keegi võib oma vennast nii avalikult rääkida.

  Asi on selles, et kui ei räägita, siis asi kasvab, muster kordub, vaev suureneb. Ja mitte epu vaev, venna vaev.
  See on muide üks lihtsamaid tunnuseid, mis iseloomustavad vaimselt terveid perekondi. Seal ei ole nö “sirmi”, mille taha asju peidetakse.
  Sirm on tegelt tabuteema.

  Ja tabud kasvavad põlvkonnast põlvkonda. Emigrant ütleb pagana õieti, et meie peres ei räägitud seksist ja rahast, oleks räägitud, oleks mõlemat ka olnud, sest mis elu see ilma on.

  Ma olen enne ka nimetanud epukest avaliku elu tegelaseks, teen seda ka nüüd. See, mida epp kirjutab, on teraapiline.

  Ja mul on küll kahju, aga ei saa ütlemata jätta, et anna jutt annab märku paljudest hirmudest anna sees, mille all ta kannatab.

  Uudis, et raha tuleb lähedaste suhete sisse, on vana uudis, nagu inglased ütevad – Queen Anne is dead. Et teada asi.

  Aga see Mi õiendamine. Maksa raha ära, mida sa õiendad. Tutu lutu

  Kui kedagi huvitab, kirjutasin äsja loo väga tervest perekonnast, seal on üks teine tunnus välja toodud.

  Link:http://www.virumaateataja.ee/220907/esileht/15041142_1.php

  Ma loodan, et anna viha ei pea.

 30. kusjuures, suurepärasel vene kirjanikul Mihhail Velleril, venku, aga elab eestis, on üks novellike.

  Ühel päeval üks mees otsustab, et maksab kõik oma võlad ära. Ohoo ja ehhee. Päris keeruline on leida neid tüüpe, kelle käest omal ajal viieka laenasid.

  A ta leiab ja maksab. Korvab KÕIK võlad

  Ja kujuta ette, siis ta kaob, haihtub.

  Ilus puänt mu meelest

 31. Eeslivabariigis oli kombeks, et võlga andja andis võlaga koos ära osa oma kehast.
  Niisiis võis vahetevahel kuuvalgetel öödel kuulda endid kehatuteks laenanud isikute hääletuid abikarjeid.

 32. See on finantstalituse väljakuulutamine pakume laenu abivajajatele,
  alates 5000 € kuni 10000000. kroonist Meie intressimäär on 3% ja meie
  teenuse ja terminite töökindlad. iga huvitatud isik peaks kehtima kaudu
  e-post: mohammedhassanloan2010@gmail.com

  Rakendusest

  Eesnimi :_________________________ __
  Perekonnanimi :_________________________ ___
  Soolise :_______________________ ________
  Perekonnaseis :_______________________
  Kontakt Aadress :______________________
  Linna / Sihtnumber :________________________
  Riik :______________________ ________
  Sünnikuupäev :________________________
  Vajaminev summa on laenu :________________
  Laenu kestus :_____________________ ___
  Kuusissetulek / aastane sissetulek :_________
  Töökoht :___________________ ________
  Eesmärk laenu :_____________________
  House Telefon :________________________ ________
  Cell Phone :________________________ ________

  kontakt meie e-posti mohammedhassanloan2010@gmail.com täna.
  ============================
  Regards,
  Mr.Mohammed Hassan

 33. Kas teil on vaja kiiresti laenu? Kas teil on võlg, mida soovite selge? Kas olete
  rahaliselt alla ja peate looma äri? Kas pank osutus
  te tõttu alla teie halb krediidi? Worry enam kui finantsmääruse
  Edendamise Services on valmis teile laenu madala intressiga rate.If
  te olete huvitatud meie laenu pakkuma ning soovivad taotleda laenu, teha
  Võtke meiega juba täna e-posti teel:bangkok.bhd1920@gmail.com täita laenutaotlus
  allpool:

  Laenuvõtjad andmete vormi:

  Täisnimed ………
  RIIK ……….
  RIIK …….
  SOOLISE ……..
  Perekonnaseis ………
  Lähisugulasega ………
  Kuusissetulek …….
  Telefoni number ……..
  Mobiili number :……..
  See summa oleks vajalik, kui laen ……..
  Laenu kestuse ………
  AGE ……
  OKUPATSIOONI ……….
  Kas olete taotlenud laenu ennetähtaegselt?

  Sõbralikult tagasi saada, kui me ootame kiiret vastust sellele postile.
  Mr Fringson Moore !!!!!

 34. OLEME eralaenu laenuandja äriühing, anname OUT taskukohane laen kõigile huvitatud mõtlemisega, kes on valmis tagasi maksma õigeaegselt. WE anna legit ja eri tüüpi laenudest, näiteks, isiklikud laenud [SECURE ja tagatiseta] Business Laenud [SECURE ja tagatiseta] konsolideerimise laene ETCFOR LISATEAVE PLS kontakti kaudu EMAIL: Chris_Wayneloaninvestment@live.com

 35. Hea päev,
  Olen hr Collins Smith, Eraldi laenu andja ja koostööd rahalise kinnisvara ja mis tahes liiki äri rahastamisel. Olen ka pakkuda laenu üksikisikud, ettevõtted ja koostööd asutuste madala intressimääraga laenu tingimused determinant, Laenusumma vahel summa $ 2,000.00 (kaks tuhat dollarit), et $ 1,000,000.00 (üks miljon) USA dollarit. Laenu arendada ettevõtete konkurentsivõimet ja ettevõtluse laiendamiseks.
  Pakume järgmisi liiki laenud
  * Isiklik Laenud (Secure ja tagamata)
  * Business Laenud (Secure ja tagamata)
  * Consolidation Loan (Secure ja tagamata)
  -Low Down või Zero Money Finantseerimine programm olemas

  Esimesed andmed küll vaja on:
  Täisnimi:
  Riik:
  Location:
  Age:
  Sugu:
  Kontakt Telefoninumbrid:
  Vajaminev summa:
  Kestus:
  Kuusissetulek:
  Amet:
  E-mail: collinsloanoffer01@gmail.com
  Miski ei kaota, kuid oma võla ja rahalisi probleeme!
  Siin näitan sulle parem viis rahalise vabaduse!

 36. Tere

  Kas sa vajad laenu, et maksta ära oma arveid ja selge ära oma võlad? Kas teil
  vaja kiiresti laenu või ettevõtte laenu? Hangi taskukohane laenu madala
  intressimäära 3% Võtke meiega juba täna. e-post: tamaraloanfirm01@gmail.com

  Täida allpool olev vorm Kui olete huvitatud sellest pakkumisest.

  1. Teie täisnimi :….
  2.Contact/Mailing Aadress: …
  3.Country/State :….
  4.Telephone arv :….
  5.Loan vajalik summa :….
  6.Duration Laenu :…..
  7.Purpose Laenu :…..
  8.Occupation :……
  9.Age :…….
  10.Sex …….

  tamaraloanfirm01@gmail.com

 37. Kas sa vajad laenu, et maksta ära oma arveid? Kui jah siis emailusat: megan_thomas@gala.net with järgmised andmed Full milleg :…………. Riik :…….. ……… City :………… Telefoninumber :…………. kuusissetulek :…….. ….. laenu kestusega :………….. Laenusumma vaja :………… Sex :………. . Age … valdkonnas alates
  Mr Megan Thomas

 38. FINANCE INVESTMENT COMPANY
  I am Dr Sankarin Otuma,a Private Loan Lender and a co-operate financial for real estate and any kinds of business financing. I also offer Loans to
  individuals, Firms and cooperate bodies at low interest rate , loan terms determinant, Loan amount between the sum of $1,000.00 (One Thousand
  Dollars)to $1,000,000.00 (One Million) US Dollars. Loan for developing businesses a competitive edge/ business expansion.
  E-mail us via sankarinotumaloan@gmail.com We Offer The Following Kinds Of Loans
  * Personal Loans
  * Business Loans
  * Consolidation Loan
  FIRST INFORMATIONS NEEDED ARE:
  Full Name:
  Location:
  Age:
  Sex:
  Contact Phone numbers:
  Amount Needed:
  Duration:
  monthly Income:
  Occupation:
  All Replies should be forwarded to sankarinotumaloan@gmail.com

  Regard,
  Dr Sankarin Otuma.

 39. Kas teil on vaja isikliku laenu, et alustada oma äri või laiendada oma äri? Kas teie firma, ettevõte või tootmisharu vaja rahalist abi?
  Anname laenu huvitatud isikud, kes soovivad laenu heas usus ja Jumala kartes. See Finance Agency laenamine klientidele
  kes on huvitatud @ 2% määra. See s programmid on disaini sobitada oma eelarve, Kas te tõesti vajavad kiiret laenu võtke meiega ühendust e-posti teel: wilsonbrianloanservice@gmail.com nüüd järgmise teabe.

  KASUTUSJUHEND

  Täisnimi:
  Riik:
  riik:
  Sugu:
  Vanus:
  Vajalik summa:
  Laenu kestus:
  Telefoninumber:
  Kuu sissetulek:
  Eesmärk Loan:
  Amet:

  Tänu ja ootame teie kiiret vastust.
  Saada meile aadressil: wilsonbrianloanservice@gmail.com
  Mr Wilson Brian (MD)

 40. Artikkel: Laenupakkumine
  Kommentaar : Nicolas Raymond
  Kommentaar: Pange tähele, et

  Otsidäri laenu isikliku laenu , eluasemelaenu , AutoLoan , õppelaenu , võlgade konsolideerimise laene , tagatiseta laenud , riskikapital jne … või eitadalaenupank või finantsasutus ühe või mitme põhjustel ? Oledõiges kohas Credit Solutions ! Oleme erasektori laenuandja laenamine ettevõtted ja üksikisikud onmadalad intressimäärad ja taskukohase määra 2% võrra. Nii et kui olete huvitatud kiire ja lihtne laenu. Võta meiega ühendust e-posti teel ; info.omegaloancompany @ gmail.com ja täida laenutaotlus vorm ja saada meile tagasi

  1 ) Sinu nimi ……………….
  2 ) Sugu …………………….
  3 ) Teie riik …………….
  4 ) riigi …………………….
  5 ) oma kutsealal ………….
  6 ) Milline on Teie perekonnaseis ………
  7 ) Telefoninumber …………….
  8 ) kuusissetulek …………..
  9 ) Aadress …………………
  10 ) Eesmärk Loan ………….
  11 ) Laenu summa ……………..
  12 ) kestus ………………
  Saada meile via info.omegaloancompany @ gmail.com
  Ootan teie vastamine
  Nicolas RAYMOND

 41. Laenupakkumine Kontakt: david_shipman1001@hotmail.com

  Olen eralaenu laenuandja poolt David Shipman, annan sertifitseeritud laenu tõsise mõtlemisega üksikisikutel ja äriühingu intressimäär 3% koos kogu laenu tagasimaksmine lubatud iganädalane kuus või aastas sõltuvalt sellest, kuidas te saate teha tagasimakseid, kui huvitatud võtke meiega aadressil: david_shipman1001@hotmail.com Me ainult pakkuda välja: dollar, nael, euro ja Naira JNE.

 42. Me tahame öelda, väga suur aitäh kõigile, kes said seal Laenud USA ja ka kõik need, kes on läinud nii kaugele, mis tõendab, et maailm, kuidas nad sinna said Laenud USA … me tahame öelda, WE hindan oma jõupingutusi seni seda.

  Me @ sběr Bank Credit Services Limited on hea meel teile kõigile, me vajame rohkem tunnistusi need, mis on saanud oma soov {LAENUD} meie kaudu ja jälle tahame mõista kõiki neid, kes on samuti võtnud julge sammu tagasimaksmisega seal laenatud laenude laenu firma.

  Ka väga suur aitäh kõigile neile, kes on ka seal oma tarkust võtta julgeid samme laenu taotlemisel selle laenu firma vaatamata sellele, et see on nüüd tavaline nähtus, et kelmuse artist on nüüd põhi võistlevate väljakutsetega me väga vähe laenu firmad nägu iga põhitõdesid … me tahame öelda, tänan teid anda meile oma usalduse ja see on järjekordne põhjus, miks me oleme ka teinud suurepärase samme selles, et kõik need, kes on saanud laenu meilt saada see 48 tunni jooksul alates taotluse, sest see on lihtsalt tõestada, et vaatamata paljudele võltsitud laenu firmad, mis on veel mõned head korraga, kes on võttes hea ja huvi seal kliente sisimas.

  Samuti võib teid huvitada kõik teadma, et meie soovid ja eesmärgid on nii palju, kui me harjumus peatus häid tegusid teeme panna suur naeratusi nägu majanduslikult masendunud ning eriti neile, kes kuidas tehnilist oskusteavet ja oskusi kuid ei ole pealinnas käivitada seal plaanide ja projektidega, samuti kõigile neile, kes vajavad raha, et jala sinna ravikulud, võlgade konsolideerimise, auto laenud, maale omadused laenud, ettevõtete laenude, sõjalise laenud, reisimine laenud, õppelaenud, üldine laenud ja palju muud .. me tahame öelda, et see laenufirma on kõik valmis ja saadaval laenude andmiseks kõigile selle kategooria all.

  Teavitamine: kõik need, kes on veel saada meie 2% intressimäära Pideva laenuprogrammi … see on suurepärane võimalus teil saada rakendused ja pakkumised on praegu avatud kõigile alates kõik sügavaimates soppides maailmas. .. Võite meiega sellel kaks ametlikku e-posti aadressi see laenufirma: email: herman_o_gref@outlook.com ka email: hermanfinancehelp@gmail.com

  “See on haruldane võimalus, et te ei saa endale lubada, siis tuleb ülimalt usaldusväärsuse ja hea äri harjumus kohaldada.”

  Täname kõiki oma koostööd selle laenufirma AS Lubame, et teenida teid ALL isegi veel parem.

  Allkirjastatud,
  Sběr Bank peadirektor Operations ..

 43. Minu nimi on hr marja smith oleme laenu juht pakume tahes liiki
  laenu soovite, koos intressiga 2% kogu me tahame, et sa alustada
  koos oma tehing ei stat üles oma tehingut
  Saada meile oma ….
  Laenu kestus …..
  Summa vaja …..
  Riik …….
  eesmärgil laenu …….
  Telefon …….
  Palk ……
  Intress ….
  Pärast tunned kõiki selle vormi te tagasi saada meile e-posti teel.
  Ja meie email on grants.loanoffer@outlook.com

 44. Pakume laenu madala intressimääraga 2% ja ei ole krediidi kontroll, pakume isikliku laenu, võlgade konsolideerimise laene, riskikapitali-, äri-laenud, haridus laenud, eluasemelaenu või laenude mingil põhjusel bänd 1000 € 30 miljonit € Tule tagasi meie nüüd: rick_nelly121@outlook.com

 45. Kas otsite äri laenu isikliku laenu, eluasemelaenu, auto
  laen, õppelaen, võlgade konsolideerimise laen, tagatiseta laenud, riskikapital
  kapitali jne .. Või olid sa keeldusid laenu pangast või rahaline
  institutsiooni ühel või mitmel põhjusel. Sul on õige koht
  sinu laen lahendused! Olen erakreeditor, annan välja laene
  ettevõtted ja üksikisikud madal ja taskukohane intressimäär
  2%. Huvi. Palun võtke meiega ühendust e-posti teel marylucksonloanhome@gmail.com
  marylucksonloanhome@outlook.com

 46. Tere kõik,

  See on suurepärane ütlusi, mu poeg, kes on haige voodi
  jaoks 2day ja arst ütles mulle, et saaksin raha
  enne kui nad saavad alustada ravi mu ainus poeg
  ja mul ei ole raha, et maksta oma poja
  haigla arve, ettevõtluse alustamiseks ja maksma oma rendid, I
  oli otsida iga olid legit laenu andja, kes
  ei laena raha ja Jumala poole sain kontakt
  pr usu laenu, ja minu suurim
  üllatus sain oma laenu üle mind, ja ka
  tahan teile kõigile otsivad legit laenu andja on
  selle koha nendega ühendust nüüd läbi
  email, williamfunding@gmail.com

 47. Ma olen proua Maria. Eesti. Sain laenu 50.000 $ alates laenu andja. Ma lubasin, et aidata neil reklaamida seal laenu teenuseid kolleegiga Eesti kodanik ja kogu maailmas. Ma pakkuda Teile firma e-posti aadress.

  E-mail: cherishhouseofloan@gmail.com

  Thanks,
  Mrs Maria

 48. Ma olen nii õnnelik, mida veel oskan öelda, kui ei ole Jumalat tänama, kes juhatasid mind mu päästja. minu nimi on Isabella olen 24years vana puhkust Saksamaal. Ma olin meeleheitel, kes vajavad laenu Teostatud tööd. Aga kuna kuidas meeleheitel ma olen, ma kätesse petuskeemid nagu Mike laenufirma, laenu aidata Wilfred, See ja teised ma leidsin oli varifirmade. kuni ühel päeval, kui ma ütlesin mu sõber seda ja ta naerma mind mõned sekundid, enne kui ta andis mulle positiivse vastuse. Ta rääkis mulle, kuidas sõber tema sai oma laenu kaks kuud tagasi hr Godwin laenufirma. Hoolimata minu hirmud tingitud minu varasemaid kogemusi i kohtukutse julgust ja Rakenduskeemia. aga minu suurim üllatus sain laenu pärast i kohtuda nende nõudmisi neljapäeva õhtul. nii nendega ühendust See e-posti: springloanfunds@yahoo.com

  Nii et ma tahan, et sa temaga nüüd ……

 49. Ma olen nii õnnelik, mida veel oskan öelda, kui ei ole Jumalat tänama, kes juhatasid mind mu päästja. minu nimi on Isabella olen 24years vana puhkust Saksamaal. Ma olin meeleheitel, kes vajavad laenu Teostatud tööd. Aga kuna kuidas meeleheitel ma olen, ma kätesse petuskeemid nagu Mike laenufirma, laenu aidata Wilfred, See ja teised ma leidsin oli varifirmade. kuni ühel päeval, kui ma ütlesin mu sõber seda ja ta naerma mind mõned sekundid, enne kui ta andis mulle positiivse vastuse. Ta rääkis mulle, kuidas sõber tema sai oma laenu kaks kuud tagasi hr Godwin laenufirma. Hoolimata minu hirmud tingitud minu varasemaid kogemusi i kohtukutse julgust ja Rakenduskeemia. aga minu suurim üllatus sain laenu pärast i kohtuda nende nõudmisi neljapäeva õhtul. nii nendega ühendust See e-posti: springloanfunds@yahoo.com

  Nii et ma tahan, et sa temaga nüüd …

 50. Tähelepanu Credit taotlejad,
  Kas sa vajad kohest laenu, et lahendada oma rahalisi vajadusi? Pakume finantsteenuste madala intressimääraga 3% meiega täna. sa
  tugev heaolu on lihtne mõista juhised / nõustatakse ja meile järgmised andmed, kui olete huvitatud, et saavutada rahaline vabadus. võtke meiega ühendust aadressil Via: kent_lisaloanfirm@hotmail.com


 51. Tere,

  Et korralikult tutvustada ennast, ma olen miss Rose erasektori laenuandja i anna laenu 2% aastas. See rahalised võimalused oma ukse samm, kohaldatakse täna ja saada oma laenu kiire. Seal on palju võimalusi seal otsivad rahalist abi ja kõikjal, ja isegi nüüd nad ei ole ikka veel võimalik saada. Aga see rahaline võimalus teie ukse samm ja sellisena ei saa jäta seda võimalust. Seda teenust pakub nii üksikisikute, ettevõtete, äri mehed ja naised. Laenusumma ulatub üheltki number oma valiku kohta rohkem teavet, võtke meiega ühendust e-posti teel: missroseloanfirm@hotmail.co.uk
  Vorm täita krediidi taotlus ja tagastab selle.

  Täielik nimi ………………………………

  Personal telefoninumber ……………………….

  Riik …………………………………….

  Aadress ………………………………..

  Riigi …………………………

  Vanus ………………………………………

  Kas olete taotlenud enne? ………………. – ….

  Status ……………………………

  Laenusumma vajalik, sest laen ……………………………….

  Laenu tähtaeg ……………………………

  Amet ………………………………

  Kuu sissetulek ………………………..

  Kinnitades need üksikasjad, me saadab teile meie tingimustes koos maksegraafikut ja kui olete nõus, siis on saada laenu 48 tunni jooksul. Sõltub selle tõsidust ja kiireloomulisust saada laenu.
  Mul on hea meel edastada teie kiiret vastust,

  Tervitades

  Miss Rose

 52. Minu nimi on pr PAULINA USAst, Jumal õnnistagu mind neli last ja armastav abikaasa, ma luban, et jagada seda tunnistust, sest Jumala armu minu elu, 2 nädalat tagasi olin hädasti raha, et ma arvasin, et neil laen siis jooksin valedesse kätesse, kes väitis end olevat laenu andja ei tea, ta oli pettus. Ta kogus 2860 € minult ja keelduda kirjuta mulle, sest siis ma olin segadusse, kuid Jumal tuli mulle appi, üks ustav pühapäev käisin kirikus pärast teenuse jagan idee Kiriku, kes on kutsutud proua Pamella ja ta tutvustab mulle Laenu juht omanik SPRING Laenufondid, ta ütles, et ta sai 65.000 € laenuga juht. I kogutud e-posti aadress ja ma saatsin nad esmaspäeva hommikul, ütles ta mulle, reglemendi ja jälgisin. Pärast töötlemist dokument, ma maksan oma registreerimistasu, mis oli vaid 100 euroga 1 tund 30 minutit minu laenu € 105.000 oli üleandmise mulle ja see oli nagu uni mulle … Täpsema info saamiseks võtke firma kaudu Selle e-posti (springloanfunds@yahoo.com) ja ma tean, et see ettevõte peab aitama, sest nad parim.

  Täname, et jagada oma lugu mulle …

 53. Kas teil on vaja rahastamist?
  Kas sa vajad Business või Personal Loan?
  Kas soovite refinantseerida teie ettevõte?
  Meie ettevõte asub Ameerika Ühendriikides.
  Anname välja laenu iga üksikisiku ja ettevõtte
    3% intressi aastas.
  Lisateavet Kontakt E-mail:

  andersonloanworld@hotmail.com

 54. Tere,
  See on teavitada üldsust, et pr Rose Badmus, eralaenu laenuandja on avanud rahaline võimalus kõigile, kes vajab rahalist abi. Anname välja laenu üksikisikud, ettevõtted ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused vaid 2% intressimäära. võtke täna meile e-mail, et saaksime anda teile meie laenutingimused on: (roseofsharonfinance@gmail.com)

 55. merhaba
  Eğer Finansman ihtiyacınız mı?
  Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
  Eğer şirket yeniden finanse etmek isteyen musunuz?
  Firmamız Amerika Birleşik Devletleri’nde dayanır.
  Biz herhangi bir birey ve şirket kredi vermek
    % 3 faiz oranı yıllık.
  Daha fazla bilgi için, E-posta adresi:

  andersonloanworld@hotmail.com

 56. Lihtne viis liituda illuminati vendluse maailmas.
  Palun võtke hr Oviooba Ogbofiogbo illuminati Internetis ametnikule Egiptuses läbi selle e-kiri: chiefovioobaogbofiogbo@gmail.com ja sa
  antakse idee võimalus külastada Saatan ja tema
  esindaja pärast registreerimist on lõpetatud sa ei ohverdusi inimvere vaja, illuminati vendluse toob kaasa jõukuse ja kuulsate elu, teil on täielik juurdepääs likvideerimiseks (kõrvaldada) vaesuse eemal oma elu now.So ühendust hr Oviooba Ogbofiogbo registreeru @: chiefovioobaogbofiogbo@gmail.com

  Vennaskonna ILLUMINATI

 57. Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

 58. Tere.
  Kas teil on vaja isikliku või äri laenu ilma stress ja kiire heakskiidu? Kui jah, siis palun võtke meiega ühendust pakume nüüd laene prime intressi. Meie laen on tagatud ja ohutu, rohkem teavet ja rakendusi, vastake sellele e-posti teel. (privateloaninvesment@outlook.com) nimi ja vajalik summa.

  Võtke meiega juba täna (privateloaninvesment@outlook.com)

 59. Hea päev,

  KAS ON VAJA BUSINESS laenu? Või isikliku laenu? Kas kavatsete laenates laenu? Nii KONTAKT USA nüüd enam INFO. Ärge kartke huviga teie otstarbeks Nüüd e-posti teel (john_mclondoninvestment@hotmail.com)

  LAENUTAOTLUS kujul:
  Täielik nimi:
  Laenusumma:
  Aadress:
  RIIK:
  Number:
  Laenu kestusega:
  EESMÄRK LAENU:

  Ootan teie kiiret vastata

 60. Juhtimise sihtfondi Laenud Company tahab, et sa tead, kui erainvestor, kes on spetsialiseerunud äri ja rahalist abi, et mõned inimesed ja ettevõtted. Meie valik laenu intressimäär on 5%. Meil on igasuguseid laene, Arvustused, nagu; Ostke Auto Mobile, eluaseme ostmiseks, maksud ja selgitused kohalikel kontodel, isiklikud laenud, teste jne Pakume ka hüpoteegi laenud eraisikutele ja ettevõtetele, Arvustused, nagu ettevõtte loomine, laiendamine jne Maksimaalne summa, anname on 50,000.000. 00 GBP.Miinimum on $ 3,000.00. Laenud on kättesaadavad mis tahes sõna kaubandus Forex, USD, EURO, GBP,. Ja riik ei ole takistuseks meie pakkumine. Meie poolest areneva laenu 6 kuud kuni 25 aastat. Kui olete huvitatud sellest pakkumisest, võtke meiega ühendust e-posti teel: trustfunds404@yahoo.com

  Lugupidamisega,
  teabeteenistus.
  Sihtfondide Loan Company.

 61. KAS vajavad laenud? AT 3% KUI JAH e-vajalik summa. Märkus kõik
  vastata tuleb kopeerida ja saata see e-posti gregmoris001@gmail.com

  Laenuvõtja tehnilised andmed}

  Täisnimi:
  Laenusumma Vajalik:
  Eesmärk Loan:
  Kestus:
  Sünniaeg (pp-kk-pp):
  Sugu:
  Lähisugulasega:
  Kodune aadress:
  Linn:
  Riik:
  Telefon:
  Fax:
  Mobile / poorsed:
  Amet:
  Kuu sissetulek:

  Kirjuta gregmoris001@gmail.com

 62. Tere Kas teil on mingeid rahalisi probleem? Kas teil on vaja kiiret raha eest
  Capital nii saad tagasi äri. või vajate vahendeid, et maksta ära
  Arved Kui-JAH-ärge võtke meiega tagasi üksikasjade laenu
  taotluse. võtke meiega meie era e-posti ainult e ====>
  co-operativeloan@qq.com
  palun kõik oma vastused tuleks saata meie era E-post:
  co-operativeloan@qq.com
  FILL laenuvõtja INFO
  Esiteks Name__________________________
  Viimati Name__________________________
  Initsiaalid: __________________________
  Sex___________________________
  _____
  Kuupäev Birth_________________________
  Perekonnaseis Status________________________
  Occupation__________________________
  Kuu Income______________________
  Purpose_____________________________
  Laenu Duration_______________________
  Täpne summa Required_______________
  Kodu Address_______________________
  Mobiilne No____________________________
  City________________________________
  State_______________________________
  Country____________________________
  Tänan veel kord. Teie kiiret vastust sellele e on väga
  teretulnud.
  Emmanuel Richard. (Head International Marketing Department)
  City finantsteenuse

 63. Tere.
  Kas teil on vaja isikliku või äri laenu ilma stressi ja kiire heakskiidu? Kui jah, siis palun võtke meiega ühendust pakume nüüd laene prime intressi. Meie laen on
  turvaline ja ohutu, rohkem teavet ja rakendusi, vastake sellele e-mail. (privateloaninvesment@financier.com) nimi ja vajaliku summa.

  Võtke meiega juba täna (privateloaninvesment@financier.com)

 64. Tere

  Kas teil on vaja laenu? sa võttes unetu öö nimel oma võlga, kui teil on vaja rahalist abi kiiresti taotleda taskukohane laen, pakume igasuguseid laenu nagu õppelaenu, äri laenu, isikliku laenu kasutamine, võlgade konsolideerimise laen, laenud, et maksta oma arveid pakume on madal 3% intressimäära ning pikaajalise kestusega taotleda sobiv ja lihtne laenu täna meie firma ja võtke meiega ühendust e-posti morrisdavloan@gmail.com rohkem teavet ja täitke laenu taotluse vormi alla .

  LAENUTAOTLUS VORM

  Täisnimi ………….
  Riik ……………
  Kontakt Aadress ……..
  Telefon ……….
  Summa vajalik, sest laen ………..
  Laenu Kestus ………..
  Kuusissetulek ………
  Amet ……
  Perekonnaseis ……..
  Sugu ……..
  Tagatis ………
  Vanus …….
  hüvasti kliendi lahkesti täita laenutaotlus vorm eespool ja saada meile tagasi meie firma e-posti morrisdavloan@gmail.com

  Soe soovidega

  Peter Morris Dav (C.E.O)

 65. Hello,
  Ito ay upang ipaalam sa pangkalahatang publiko na Mr Angelo Colaneri, isang pribadong loan tagapagpahiram ay bukas up ng isang pinansiyal na pagkakataon para sa lahat ng tao ay nangangailangan ng anumang pinansiyal na tulong. Bigyan kami ng pautang sa 2% interest rate sa mga indibidwal, kumpanya at mga kumpanya sa ilalim ng isang malinaw at maliwanag tuntunin at kondisyon. makipag-ugnayan sa amin sa araw sa pamamagitan ng e-mail sa: (colaneri007@gmail.com)

 66. Hea päev igaühele

  Meil on Christian organisatsiooni moodustatud aidata inimesi vajadusi
  aitab, nagu rahaline help.So kui sa lähed läbi rahaliste
  raske või olete mingeid rahalisi jama, ja sa pead raha
  alustada oma äri, või sa vajad laenu elama oma võlga või maksta
  ära oma arveid, alustada kena äri või olete leidmine on raske
  saada kapitalilaenu kohalike pankade, võtke meiega täna e-posti teel
  brucewoodloan@gmail.com
     Kas teil on vaja kiireloomulisi laenu elama oma arve või käsitseda
  mõned rahalised probleemid? Või siis on seal otsin auku
  pakkudes salajasi laenu saada laenu? Siin jõuate oma soov
  Soovitud ukse samm. Siin, BRUCE WOOD Instituut Laenud pakuvad laenud täiskasvanutele on ka kehtiv minimaalne
  vanuses 18 aastat ja üle selle, on minimaalne intressimäär nii madal kui 3%,
  Igal aastal. Et saada täpsemat teavet, palun pane meid kontakti kaudu e-posti aadress allpool.
  brucewoodloan@gmail.com
  Olete nõu täita ja tagastada allpool ..
  Sinu nimi: ______________________
  Sinu Aadress: ____________________
  Teie riik: ____________________
  Teie Amet: __________________
  Laenusumma Vajalik: ______________
  Laenu kestus: ____________________
  Kuu sissetulek: __________________
  Mobiili number: ________________
  Kas olete taotlenud laenu enne: ________________?

  Seaduse kiire ja saada välja rahalisi stress, segadus ja raskusi, mida
  ühendust BRUCE WOOD Finance Corporation Täna e-posti teel: brucewoodloan @ gmail.com, Sa käsitatakse parima meie
  ressursse kuni sa selle ülekantud vahenditega kontole, ja
  Teie kiire ja kiire reageerima määrab, kui kiiresti sa tuleb saamist
  oma laenu. Viivitamatult Rakenda oma parima ja lihtne Laenu siin
  koos meiega. Palun saatke meile Via
  e-post: brucewoodloan@gmail.com
  Parimate soovidega
  Vastab rev, BRUCE WOOD õnnistatud

 67. Kas olete mingeid rahalisi raskusi? Kas sa vajad laenu
  Tühjendage oma võlad? Kas oled ärimees või naine, kes kavatsevad laiendada
  oma firma? Pakume kõikvõimalikke laenu eraisikutele, ettevõtetele ja
  koostöö asutustega, kes vajavad laenu madala intressimääraga ning
  3% võtke meiega täna ehtne laenu e-posti teel:
  Rohkem infot Jh.trusfund@Outlook.com.

  Tänud

  James harry

 68. Ma juhtida teie teate meie usaldusväärne laenupakkumine.
  Pakume kõikvõimalikke laenude 3% intressi allahindlusega kahe kuu järelmaksuga. Pakume isiklikud laenud, auto laenud, Eluasemelaenude, õppelaenu, äri laenud, investeerimislaenude, võlgade konsolideerimise laenud jms
    Huvi korral palume pöörduda meie kaudu
  Email: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

  Täname vaadates meie reklaamis.

  soovidega
  VINCOLLINS Feres
  On-line reklaamija

 69. pakume äri laenu ja isikliku laenu madala intressimääraga. Kas olete seda eitada laenu pangale või vajate kiiresti laenu, et maksta oma arved ja osakonnas, Kas teil on äri, mis ei lähe hästi halva rahandus, Kas teil on vaja laenu, et osta maja, Kas teil on vaja laenu Kirjuta oma lapsi kooli. Meie protsess on kiire ja lihtne. Lihtsalt võtke meiega täna taotleda mis tahes tüüpi laenu peate meie meie e-posti aadressil (fidelityfunds001@gmail.com)

 70. lõpetada oma rahalised mured

     Oleme laenu akrediteeritud ettevõte. pakume laenu eraisikutele madala intressiga 2%, pakume isikliku laenu, äri laenu, eluasemelaenu. laen kinnisvara tagatisel. rohkem infot: võtke meiega ühendust: berryjoneslender09@yahoo.com

  allkirjastatud
  juhtimise.

 71. Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  – Suurendada oma rahalist tegevusi?
  – Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  – Asukoht?
  – Auto ost?
  – Credit pulma?
  – Setitamine võlg?
  – Projekt?
  Või muudel põhjustel jne …

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

 72. Laenupakkumine kõigile kättesaadav

  Tere

  Kas otsite laenu kiiresti? kas:

  – Suurendada oma rahalist tegevusi?
  – Renoveerimiseks interjööri oma korteri; maja; hoone?
  – Asukoht?
  – Auto ost?
  – Credit pulma?
  – Setitamine võlg?
  – Projekt?
  Või muudel põhjustel jne …

  Panin teile laenu 1000 kuni 8.600.000 eurot on väga lihtne tingimustel kiirusega 5%.
  Ma ka teha investeeringuid ja laenude vahel eriti igasuguseid. Pakun lühikeses, keskpikas ja pikas perspektiivis laenu.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke minuga otse minu e-posti aadress: angellacaterina@gmail.com

  PS: ma ainult laenama aus ja tõenäoliselt maksa mulle mu raha.

 73. head päeva ..
  Kas sa oled mees või naine, otsite laenu? Laienda oma äri või alustada oma äri või maksta oma võlgu, arved, maja rent? Kui jah, siis oleme oma vastus anda laene summas 15000.00 (€) kuni maksimaalselt 500,000,000.00 (€) kestusega, et te ei saa endale lubada, ja mis tahes tüüpi laenu, kliendi päringutele peab olema: * Isiklikud laenud * Business Laenud * Isiklikud laenud 2% intressi, saadud intressid, mis viib meid tagasi, järgimisega laenutaotlus informatsiooni alla

  Kontakt E-post: elanfinancialservices112@gmail.com

  laenutaotlus informatsiooni alla

  Laenutaotlus Nimi: ____________________
  Laenusumma vaja: ____________________
  Laenu periood: ___________________________
  Laenu eesmärk: ______________________
  Riik: _________________________________
  telefoni number: ________________________
  Amet: ______________________________
  kuusissetulek: __________________________
  Perekonnaseis: ____________________________
  Sugu: __________________________________
  Vanus: _____________________________________
  Sugu: _____________________________________

  Kontakt E-post: elanfinancialservices112@gmail.com

 74. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei reageeri
  nende standardid? Kas te unistate omamise oma kodus, kuid
  sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta?
  Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja
  raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinemisi
  seletamatud võla tasumise, abielulahutuse või kaotus
  töö- või teisiti. See ei ole olukord ilma lahendus, sest
  sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. mina
  esitama oma taotluse laenuandjad, kes on valmis hindama
  oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui olete
  vajavad, ärge kartke meiega ühendust võtta. email:
  financefiable59@gmail.com

 75. Tere härra või proua
  Teid ei lubata panka, sest teie krediit ei reageeri
  nende standardid? Kas te unistate omamise oma kodus, kuid
  sa keeldusid hüpoteek ebapiisava laenu võtta?
  Kui teie asjad on paranenud üks aasta. Sa vaja
  raha, et suurendada oma tegevuse. Kas teil on olnud hilinemisi
  seletamatud võla tasumise, abielulahutuse või kaotus
  töö- või teisiti. See ei ole olukord ilma lahendus, sest
  sa oleks võinud teine võimalus on eriti laenu. mina
  esitama oma taotluse laenuandjad, kes on valmis hindama
  oma rahalisi lahendus.
  Igasugune rahastamise täpselt määratletud projekti Kui olete
  vajavad, ärge kartke meiega ühendust võtta. email:
  financefiable59@gmail.com
  ok

 76. Tere, ma olen hr Pedro Roberto eralaenu laenuandjad, kes laenavad elu jooksul võimalus. Sa pead kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad või vajate laenu, et parandada oma äri? Kas olete olnud lükkas pangad ja muud finantsasutused? Sa pead konsolideerimise või hüpoteeklaenu? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me laenatud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärset abi ja saaja ning on valmis pakkuma laene. Nii meiega täna e-posti teel: (PEDROROBERTOLOAN@GMAIL.COM)

 77. Halo
  Apakah Anda mencari pinjaman Bisnis, pinjaman pribadi, rumah
  pinjaman, auto
  pinjaman, pinjaman mahasiswa, hutang konsolidasi pinjaman, tanpa jaminan
  pinjaman, usaha
  modal dll… Atau Anda ditolak pinjaman oleh bank atau
  finansial
  lembaga untuk satu atau lebih reasons. Anda berada di kanan
  tempat untuk
  solusi pinjaman Anda! kami pemberi pinjaman pribadi, kami memberikan keluar
  pinjaman untuk
  perusahaan dan individu pada rendah dan terjangkau
  tingkat bunga
  3%. Bunga. Hubungi kami via
  email:cgfassociate@gmail. com
  FORMULIR APLIKASI PINJAMAN.
  Nama lengkap:
  Alamat:
  Negara:
  Negara:
  Jumlah pinjaman:
  Jenis kelamin:
  Jangka waktu pinjaman:
  Nomer Telpon:
  Fax:
  Pendapatan bulanan:
  Tanggal tertentu Anda memerlukan pinjaman:
  Catatan: Diperlukan sebelum kita dapat melanjutkan dengan
  transaksi pinjaman baik-baik saja.
  Salam

 78. HOIATADA! HOIATADA!
  Olen edukalt minu laenu 8000 eurot kaudu Mr Galbin GWENAEL, kes pani mind kontaktis mõne kindla pr Antoinette BELLANGER, mis mind rahuldada. Kui peale krediidi peate või kui olete keelanud panga palun meilile (antoinettebellanger@gmail.com) või privaatsõnum aitab teil. Ei kommenteeri kas see palun. Huvi korral palun seetõttu ühendust tema e-posti aadress, kuna see on usaldusväärne ja aus daam.

 79. Kas teil on vaja mingit tüüpi laenu? Kas teil on vaja xmas Laenu 2% Kui jah, Võtke meiega juba täna kell (dakany.endre@gmail.com) ja saada oma laenu täna.

  Laenupakkumine

 80. Tere, olen era ja registreeritud raha laenuandja. Anname laenu, et aidata inimestel, ettevõtted ja üksikisikud, kes vajavad uuendada oma rahalist olukorda kogu maailmas, on väga väike aastane intressimäär nii madal kui 2% jooksul 1 aasta kuni 30 aastat tagasimaksmise kestus mis tahes maailma osas. Anname laenu võetakse vähemalt valikut viis tuhat dollarit viis miljonit dollarit ($ 5000 kuni $ 5.000.000 USD), ja mis tahes muu valuuta oma valik. Meie laenud on hästi kindlustatud maksimaalne turvalisus on meie priority.Interested isik peaks meiega posti teel: {LUISFERNANDOFINANCE@GMAIL.COM}

 81. Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme?
  Me oleme siin, et pakkuda teile parimat laenu teenus, mida ei saa mujal, meie laenu pakkumine 3% intressimäära soodsa maksegraafikut.

  Olete esitada järgmised andmed:
  Täisnimi:
  Laenusumma vaja:
  Laenu kestus:
  Telefoni number
  Kodune aadress / linn / riik:
  Riik:

  Võtke meiega juba täna ja me teeb vahet oma varanduslikku seisu.

  Saada meile: elisha.fnanchouse@gmail.com

 82. Vajad kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad? Kas teil on vaja laenu, et alustada uut äri? Kas teil on vaja isikliku laenu? Pakume kõikvõimalikke laenude intressimäär 3%. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (dakany.endre@gmail.com)

  Laenupakkumine

 83. Sa pead kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajad Kodukapitalilaenu parandada oma äri? Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Sa pead konsolideerimise laen või hüpoteek? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me oleme pakkunud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teatada, et pakume usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleme valmis andma laenu. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (catherinejonezloan@gmail.com).

 84. Kas te otsite väga ehtne laenu? Taskukohase intressimäär? Töödeldud jooksul 2 kuni 5 tööpäeva jooksul. Kas olete olnud keeratud pidevalt teie pankade ja teiste finantsasutuste? Siin on legit pakkumisi, sest küsimus krediidi- ja turvalisus on midagi, et kliendid on üha enam muret, palju õnne sulle, intressimäär meie pakkumine on 3%, kui huvitatud saada rahalist abi, võtke meiega täna kell: seankentco-operative@hotmail.com.

  Taotleja isiklikud andmed.

  Sinu nimi:
  Summa vaja:
  Sinu riik:
  Laenu kestus:
  Teie aadress:
  Telefoninumber:
  Kuusissetulek:
  Sugu:
  Faksi number:
  Sinu vanus:

  Kontaktisik: Sean Kent.
  E-post: seankentco-operative@hotmail.com

 85. Kas teil on rahalisi probleeme? teil on vaja laenu, et maksta võlgu? Oled igal finantskriis? Siis on õige allikas. Meil on registreeritud ja volitatud ettevõte, Anname laenu madala intressimääraga 2% üksikisikute, ettevõtete ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna e-posti teel: (MAJORITYFRANKLIN16@GMAIL.COM)

 86. Tere, kallis.

  Minu nimi on Katerina. Nägin post Gabriele internetis umbes laenu i taotlenud laenu ja ma sai laenu € 150.000 reedel 4/7/16 senaator Walter. See on senaator Walters emai; senatorpwalter@hotmail.com ühendust senaator Walter kui sa tõesti veel vaja laenu.

 87. Võite meiega ühendust võtta e-post: loanfastlimited@financier.com
  Proovige laenata raha, et edendada oma ettevõtte või projekti lõpetamiseks, pakume laenu kuni 500000 €
  Intressimäär on 10% aastas.
  See on valdkond, kus ma saan teid aidata:

  * rahastamine
  * Kodulaenu
  * Investment valmis
  * Self logistika
  * Consolidation võla
  * Krediidiliin
  * Teine hüpoteek
  * Redemption krediidi
  * Isiklikud laenud.

  Võite meiega ühendust võtta e-post: loanfastlimited@financier.com
  Laenupakkumine (raskete inimest)

 88. See on teavitada avalikkust oma tunnistuse, kuidas sain laenu ringgit Plus laenufirma väga madala intressiga 3%.
  • 100% garantiid ja usaldusväärne ülekanne
  • Ei Pre tasu
  • Paindlik laenu tingimused ja tingimus
  • Kestus (1-20 aastat)
  Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda:
  riggitplus@gmail.com

 89. Kas teil on vaja laenu? Pakume igat liiki laenu (äri-, isiklikke, konsolideerimine, auto, investeeringud, jne) @ 3% ninakas. Oled sa otsima laenu ja pank keeldub tõttu halb krediidi tulevad lase näha, kas saame aidata. Kontakt mahindra rahastamisele väikeste ja suurte laenude summa. Anname välja laenu 3% intressimäära. Võtke meiega juba täna e-posti teel aadressil: mahindrafinance542@gmail.com Samuti anname välja. £ 6000 naela kuni 150 miljonit naela üksikisikutele ja ettevõtetele, krediit on avatud kõigile sõltumata rahvusest.

 90. Tere Sir / Madam,

  Sa vaja raha laenamine üksikisikute vahel, et tulla toime rahalised raskused lõpuks ummikust provotseerib pangad, tagasilükkamisega oma faile taotleda? Olen finants eksperdid võimalik teha laen summas pead ja tingimustel, mis muudavad elu lihtsamaks. Siin on valdkonnad, kus saab aidata:

  * Rahaline
  * Lend Lease
  * Investeerimislaen
  * Auto laenu
  * Debt Consolidation
  * Krediidiliini
  * Teine hüpoteek
  * Krediitkaardiga Tagasivõtmistasu
  * Personal Loan
  e-post: nicolashelp279@outlook.com

 91. Kas teil on vaja kiiresti laenu? kui jah võtke meiega e-posti teel: (excelservices.managementonline@gmail.com) järgmise info kohaldada Nimi: suurus: Pikkus: Riik: Elukoht ja telefoninumber:

  laenu ametnik kiire.

 92. Tere Laenu taotlejad,

  Kas teil on vaja kiiresti laenu alustada äri, Debt laenu? Osta auto või maja? Kui jah muretse enam, sest me pakkuda igasuguseid laenu madala ja taskukohane intressimäär 2%, ja ilma tagatise krediidi kontroll. Saada meile tagasi, kui teil on vaja laenu allpool teavet.

  (1) Nimi:

  (2) Laenusumma Vajalik:

  (3) Laenu kestus:

  (4) Telefoninumber:

  (5) Riik:

  (6) Riigi:

  Võta meiega nüüd e-posti teel täna: (johnsonlehelpfund@gmail.com)

 93. Kas teil on vaja laenu?

  Pakume odav ja lihtne Online laenud alates 3000 USD 10000000 USD, EURO jne üksikisikute erinevates riikides kogu maailmas, et toetada oma ettevõtetele suuri kõrgusi, ja aidata neil erinevatel igapäevaelus, Asume Ameerika Ühendriigid Ameerika, Võta meiega nüüd taotleda laenu.

  E-post: guaranteecreditfirm@gmail.com
  Kontakt: 1 843-636-3749

 94. Tõsine raha laenu vahel eriti ütlusi.
  E-posti aadress: oliviacleran@gmail.com

  Täname teid ema Olivia Jumal sind on hundredfold.
  Kes otsivad laenu raha, ma ei tea, kuidas jagada oma rõõmu on mulle isegi otsin laenu, ma leidsin daam nimega Olivia CLERAN Prantsuse. Ta andis mulle laenu 2% määraga 60 000 eurot.
  Aitäh, ma annan laenu võttes.
  Ma vannun Jumala ees, ja enne meeste ma teile maksab tagasi laenu viimase sendini.
  Kui rahaline probleem palun ühendust ning tema email on: oliviacleran@gmail.com
  E-posti aadress: oliviacleran@gmail.com

 95. Tere, Kui olete huvitatud kiire ja lihtne laenu madala intressimääraga ja maksumus 2% aastas aega, siis võtke meiega ühendust e-mail: (jameskong.loanfirm@gmail.com)

 96. Ütlusi, kuidas ma sain LAENU mis muudavad LIFE minu pere
  Tere kõik. Minu nimi on (Micheal Fowks) Ma elan Lima, Peruu ja ma olen õnnelik mees täna, sest laenu ma saadud Luciano laenufirma. Ma ütlesin ise, et laenu andja, mis võib muuta minu elu ja minu pere, ma viidata ühelegi isikule, kes otsib laenu neile. Nad andsid õnne mulle ja mu pere, i vajas laenu $ 54,000.00 alustada oma elu. Ma mõtlesin seda aus ja Jumal kartes “Luciano laenufirma võrgus, mis aitas mind laenu $ 54,000.00 Dollar. Nad on tõepoolest Jumal kartes People, töötades mainekas laenufirma. Ma olen väga õnnelik, et ma sain laenu Luciano laenufirma. Kui teil on vaja laenu ja teil on 100% kindel, et maksta tagasi laenu võtke kaudu e_mail: lucianonico02@hotmail.com

 97. TERE VÄRSKED UUDISED

  Mul on tunnistus, et tuua teile kõik foorumid, me ainult räägime Lady Rose DUBOI laenu eriti ja ma otsustasin minna tema juurde.
  Alguses ma arvasin, et see oli nagu muud võlts laenuandjad, aga see daam on erandlik, aus ja tõsine. See oli mu laenu 5000 eurot vähem kui 72 tunni jooksul pärast menetluse lõpuni. Nii et palun võtke teda, kui teil on vaja laenu isikult, kes on aus ja tõsine siin on oma e-post :

  duboi1970@gmail.com

  Head Õnne.
  Ja ärge unustage, et jagada, et aidata oma sõpru, kes seda vajavad,

 98. bonaza”” bonaza ””” bonaza””
  For as many of you who are really interested in getting this blank ATM CARD for a life changing opptunity, worry no more because we are give this card out for a take away price from october 4th to december 20th. So hurry now and make sure you get one just for $300 [us dollars], this is real once you pay you get your card within 18hours. Dont miss this chance of becoming rich. Get this card now and make your xmas celebration great. This is not a scam and our lines are open 24hours of the day. you can call us on +2348138975303 or send us message on whatsapp +2348104535976 or Email us on unlimitedhackersnetwork@gmail.com or foundationhackers.ng@outlook.com
  Dont miss this great chance we are waiting for your response

 99. Kas otsite rahalist vabadust? kas teil on Võlg, teil on vaja laenu alustada uut äri? või sa kollaps rahaliselt, teil on vaja laenu osta auto või maja? On oma pank kunagi Rahastada keelduda? Te soovite parandada oma finants? nad vajavad laenu oma arveid maksavad maha? ei otsi enam, me tervitame teid võimaluse igat liiki laenude saada väga taskukohane intressimäär 3% muud teavet, võtke meiega nüüd e-posti teel: legitfirm@gmail.com

 100. Tere,

  Otsid võlgade konsolideerimise laen, tagatiseta laenu, äri laenu, eluasemelaenu, auto laenu, õppelaenu, isikliku laenu, riskikapital jne! Olen erakreeditor ma anda laene ettevõtetele ja eraisikutele juures madal ja taskukohane intressimäär 2%. e-posti aadressil: morrisloanfrom@gmail.com

 101. Head päeva,

  Meil on õigustatud ja Mainekas raha laenuandja. Me laenab välja üksikisikute vajavad rahalist abi, anname laenu inimestele, et on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri. Kas olete otsinud laenu? teil mitte muretseda, sest olete õiges kohas Pakun laenu madala intressimääraga 2%, nii et kui teil on vaja laenu i taha, et sa lihtsalt minuga läbi e-posti aadress: mobilfunding1999@gmail.com

  LAENUTAOTLUS INFO nõua kasutajalt ..

  1) ees- ja perekonnanimed: …………
  2) Sugu: ……………..
  3) Vanus: ……………………
  4) Riik: ……………..
  5) Telefoninumber: ……..
  6) Amet: …………..
  7) Kuu sissetulek: ……
  8) Laenusumma Vajalik: …..
  9) Laenu Kestus: ……………
  10) eesmärk Laen: ………..
   
  Parimate soovidega

 102. Tere,
  Sir / Madam
  Tulen BRANDAO LOPEZ Prantsuse Algselt Réunion vanuses 50 Pakun teenust annab krediiti vahel eriti world.We vaeste perede töötanud oma ettevõtteid
  Vaja laenu?
  Saad laenu kuni 500 000 000?,
  isikliku laenu või äri, rohkem infot palun
  Võta mind! Brandaolopezo@gmail.com

 103. Kas oled proovinud saada pankadelt laenu ilma edu? Hädasti on vaja raha, et saada välja võla? Vajad raha laiendamiseks või loomist oma äri? Laenu saada üks Suurbritannia juhtivaid laenu firmad. Täpsema info saamiseks palume pöörduda e-posti teel: larryfox2016@hotmail.com

 104. Tere, olen proua Lucy Young, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalust laenu. Kas teil on vaja laenu kiiresti, et maksta ära oma võlad või siis on vaja laenu, et suurendada oma äri? Te olete olnud lükkas pangad ja teiste finantsasutuste? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsin rohkem, sest me oleme siin, et kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Me laenata raha üksikisikutele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, et investeerida äri kiirusega 3%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada et meil pakkuda usaldusväärset ja soodustatud abi ja on nõus pakkuda laenu. Nii meiega täna ühendust e-posti aadressil: (lucyyoungloan@gmail.com)

 105. Kas teil on vaja isikliku või äri laenu 3% intressimäära? Hädasti on vaja raha, et saada välja võla? Vajad raha laiendamiseks või loomist oma äri? Laenu saada üks Suurbritannia juhtivaid laenu firmad. Täpsema info saamiseks palume pöörduda e-posti teel: larryfox2017@gmail.com

 106. Kas te vajate kiiret laenu täna? Kui jah, võtke täna meiega ühendust: johnsonyeman022@gmail.com. See ettevõte on dünaamiline ja mainekas laenuvõtmisettevõte ning alati on meie prioriteet ja võime alati lõpetada oma pettuste probleemid. Pakub prügi kogus 100 000 eurot ja rohkem, võtke täna meiega ühendust ja ärge muretsege enam.

  Parimate soovidega
  Härra Johnson

 107. Õigustatud laenu saamine on alati olnud suurepärane probleem klientidele, kes on hädasti vaja rahalist abi. Krediidi ja tagatiste küsimus on see, et kliendid on alati huvitatud eralaenuandjate laenu otsimisest. Laenuandja volikiri akrediteerib mikrofinantseerimisabi, et anda laene kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele 3% intressimääraga. Võtke meiega ühendust e-posti teel: clark123156@gmail.com

  3% laenupakkumise laenu

 108. Taotle oma ärilõivu tasumiseks või oma ettevõtte alustamiseks madala intressiga äri / isikliku laenu saamiseks. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust e-posti aadressil: cnpholding30@gmail.com

  Ettevõtte teenused hõlmavad järgmist:

  * Isiklikud laenud (turvaline ja tagamata):
  * Äri laenud (turvaline ja tagamata):
  * Õppelaen:
  * Võlgade konsolideerimise laen:
  * Kombineeritud laen:
  * Ehituslaenud:
  * Kodulaen:
  * Auto Laen:
  * Hüpoteeklaen:
  * Ettevõtete laen:

 109. 2% KREDIIDIPAKKUMIST VASTAMA KOHE *

  Tänapäeval on mitmed põhjused, miks me vajame laenu: konsolideerida võlg soodsama hinnaga, parandada maja, millest sa unistad, rahastada auto, alustada äri, minna suurepärase puhkuse, planeerida pulmi, ettenägematuid meditsiinikulusid või võibolla , mõni muu põhjus. Sõltumata teie põhjustest on tõenäoliselt lihtne ja taskukohane viis saada laenu pluss raha oma pangakontole.
  E-MAIL USA TÄNA: kelvinramson11@gmail.com

 110. Õigustatud laenu saamine on alati olnud suur probleem inimestele, kellel on finantsprobleeme ja on vaja lahendust. Krediidi ja tagatise küsimus on see, et laenutaotlejad on alati mures, kui otsivad laenu seaduslikust laenuandjalt. Kuid … oleme teinud seda laenuandvas tööstuses erinevust. Võime korraldada laenu vahemikus 5000 eurot kuni 500 000 000 eurot, nii madal kui 2% intressimäära. Võta ühendust: bishopf21loan@gmail.com

 111. Isikliku laenupakkumine. 1000 eurot – 500000 eurot. määr 2%.

  Tere hommikust, daamid ja härrad,

  Ma olen Andrei KINZEL. Haldus- ja finantsdirektor. Aktsionär mitmes pangas. See sõnum on mõeldud täiskasvanutele, ausad inimesed ja vaesed, töötajatele. Otsite laenu võlgade tasumiseks, autot ostma, maja ostmiseks või ehitamiseks. Otsite laenu projekti taaskäivitamiseks. Pank lükkas teie krediiditaotluse tagasi. Sa oled meeleheitel. See on teie rahaliste probleemide lõpp. Panin teie käsutuses kiireid rahastamislahendusi teie projektide realiseerimiseks. Laenupakkumine 1000 eurot – 500000 eurot. Minu intressimäär on 2%. Ma ei palu tagatiseks palju dokumente. Failitasu pole. Võta mind kindlalt ühendust. Tee oma taotlus ja saate oma krediit 48 tunni jooksul.

  andreikinzel69@gmail.com
  Andrei KINZEL, Haldus- ja finantsdirektor.

 112. Otsite ettevõtte laenu? Isiklikud laenud, üliõpilaslaenud, võlgade konsolideerimise laenud, tagatiseta laenud, riskikapital jne. Palun kirjutage täna meile: (dakany.endre(a)gmail.com) ja võtke täna laenu.

  Kiireloomulised laenupakkumised.

 113. 2% OFERTA DE PRÉSTAMO REGISTRESE AHORA *

  ¿Usted pierde el sueño por la noche, cómo conseguir un préstamo?
  * ¿Está buscando un préstamo para pagar la deuda?
  * ¿Está buscando un préstamo para iniciar su propio negocio?
  * ¿Está buscando préstamos para grandes proyectos?

  EMAIL US HOY: kelvinramson11@gmail.com
  Antes de cualquier procesamiento adicional, se le solicitará que
  Siguientes datos.

  tu nombre:…………………..
  Padres
  La cantidad de la necesidad de un préstamo: …………………..
  ocupación:…………………….
  Ingreso mensual:…………………….
  teléfono:………………………
  La duración del (los) préstamo (s): …………………….

  Darse cuenta. Todos los correos electrónicos deben ser enviados a la siguiente dirección: kelvinramson11@gmail.com
  Espero tus expectativas financieras.

  Gracias.
  © 2016 RamsonCo-operación

 114. 2% PAKKUMINE KASUTADA KOHE *

  Kas sa kaotad oma ööhoolduse laenu saamiseks?
  Kas otsite võlgade tagasimaksmise laenu?
  Kas otsite laenu ettevõtte alustamiseks?
  Kas otsite laenu oma projektide suurendamiseks?

  EMAIL USA TÄNA: kelvinramson11@gmail.com

 115. Kas otsite rahalist vabadust? kas teil on võlg, kas uue laenu saamiseks on vaja laenu? või kas te rahaliselt murda, kas teil on vaja auto või maja ostmiseks laenu? Kas teie kohalik pank on teie rahalisi vahendeid langetanud? kas soovite finantseerida? kas teil on vaja laenu oma arvete tasumiseks? Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil:authenticdiamond112fs@gmx.de

  Palun kirjutage tagasi, kui olete huvitatud.

  Täisnimi:
  Sugu:
  Perekonnaseis:
  Aadress:
  Riik:
  Linn:
  Amet:
  Kuu sissetulek:
  Postiindeks:
  Summa:
  Laenu kestus:
  Mobiiltelefoni number
  Kas sa räägid inglise keelt:
  Hr Mark Buffet..

 116. Kas olete võlgade ülevaatamisel või administreerimisel? Kas olete mustas nimekirjas? Kas te üritate igakuiste maksetega toime tulla? Kas soovite osta maja, autot või äri laenu, kuid võlgade läbivaatamise või haldamise all? Kui olete vastanud YES ühele mu küsimusele? Palun võtke meiega ühendust e-posti teel: nortonfinance2017@gmail.com

 117. Hea päev Kõik, kes loevad minu tõelise eluloo minu elust. Minu nimi on febian Malaisiast, ühe lapsega ema. ma olen kaasanud nii palju petturitesse internetis, et võtaksin oma raskelt teenida raha, otsin konsolideerimislaenu, kuni üks ustav öö suunasin, palusin ja usun, et Jumal laskis mind Interneti kaudu laenupakkumisena nimega citi bank Loan Service Ltd , posti teel aadressil customercare@thecitibank.com nad aitasid mulle 3, 850, 000 00 pärast 8-aastast edukat kontakti nii võrgu võltsitud laenuandjatega, palun, minu inimesed, ole väga ettevaatlik laenu saamiseks ettemaksuga, ilma et oleks garantii või kinnitus selle kohta, et ettevõte on legit see laenufirma tuli minu päästmiseks, kui ma vajasin neid kõige enam, algselt ma ei usalda neid kunagi, kuid pärast nõupidamisi oli ma õnnelik naine. mis on elus kõige tähtsam asi. täna ma konsolideerin oma võla ja olen ka uhke oma korter. mu ema ja kaks sõpra sai sellest pakkumisest kasu, ja soovin, et ka kogu riik saaks selle suuremeelse pakkumise kasuks. võtke palun ühendust täna e-posti teel: customercare@thecitibank.com või külastage meie veebisaiti aadressil http://www.thecitibank.com

 118. Pakume igasuguseid laene, kas vajate kiiret laenu? eluasemelaenu, ärilaenu, ettevõtte laenu, sünnituslaenu, isiklikke ja eralaene. laenupakkumine on tagatud ja põhjendatud. lihtne juurdepääs krediitkaardile, täna täna naeratus homme kontakti e-posti aadress: (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Laenupakkumine.

 119. Kas teil on vaja kiiret, pikaajalist või lühiajalist laenu, mille suhteliselt madal intressimäär on 3% madalam? Võta meiega ühendust, et saada oma laen. (Sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

 120. Kas vajate laenu? isiklikud laenud? äri laenud? hüpoteeklaenud? põllumajandus- ja projektide rahastamine? anname igasuguseid laene 2% intressimääraga! E-posti aadress (dakany.endre(a)gmail.com)

  Laenupakkumine.

 121. Kas vajate kiiret laenu? Kontakt: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) Lisateavet laenude kohta. ütleb:

  Kas teil on oma ettevõtte või investeeringu loomiseks vaja rahalisi vahendeid? Kas suurte projektide teostamiseks on vaja laenu? Kas vajate isiklikku laenu? Kas vajate raha muudel eri eesmärkidel? Kas vajate islami laenu? võtke meiega ühendust e-posti teel, et saada laenu võimalikult kiiresti: (georgeanderson.loanfirm255(a)gmail.com)

  Laenupakkumine.

 122. Kas teil on vaja kiiret laenu oma ettevõtte rahastamiseks või mis tahes eesmärgil? me oleme sertifitseeritud ja seaduslikud ning rahvusvahelised litsentseeritud laenuandjad. Pakume laene äriettevõttele, ettevõtetele ja üksikisikutele taskukohase intressimääraga 2%. See võib olla lühiajaline või pikaajaline laen või isegi kui teil on kehv krediit. Töötleme teie laenu niipea, kui oleme teie taotluse kätte saanud. oleme sõltumatu finantseerimisasutus. Oleme loonud aastate jooksul suurepärase maine, pakkudes mitmesuguseid laene tuhandete klientide jaoks. Pakume garanteeritud laenuteenuseid igale summale kodanikele ja mittekodanikele, kellele pakume kergeid isiklikke laene, äri- / ärilaenu, auto laenu, liisingu / varustuse rahastamist, võlgade konsolideerimise laenu, eluasemelaenu jmt kõigi kodanike ja mittekodanikega kas hea või halb krediidi ajalugu. Kui teil on vaja meie ettevõtte e-posti aadressi: (kplender(a)outlook.com) võite meile oma e-kirja meile saata. Saada mulle täna ja teile on hea meel, et sa tegid seda. EMAIL: kplender(a)outlook.com

 123. Kas vajate laenu? isiklikud laenud? äri laenud? hüpoteeklaenud? põllumajandus- ja projektide rahastamine? anname igasuguseid laene 2% intressimääraga! E-posti aadress (richardcosmos5(a)gmail.com)

  Laenupakkumine.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar