Loodetavasti viimast korda sel teemal

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Mina arvan, et inimesed lähevadki natuke napakaks, kui raha laialt käes ja aega kipub üle jääma. Postituste esinemissageduse põhjal tundub küll, et neil kahel pole muud teha, kui klaviatuuri peksta. Küll tüdinevad ära ja leiavad uued mänguasjad.

  Ilusat pühapäeva teile!

 2. tsau epp. mäletad ehk mind euroopa blogi päevilt 🙂 ma tahtsin lihtsalt ka viimaks öelda, et mind see inno tähismaa blogi absoluutselt ei koti ega puuduta, sest mul sinna asja pole, kuid ma tundsin end täna tõesti miskipärast puudutatuna kui lugesin, et epu pihta lajatama hakati 🙁 inimesena just. minu meelest pole epu pihta mõtet sitta loopida, sest see käsi kukub juba tõustes, sest epu müür on valgem ja heledam kui miski muu…
  ole tugev.

 3. Eelmise jutu kommentaaris ütled
  “Minule ei tule blog.tr.ee-st palju linke, sest mul on seal mingisugune tehniline arusaamatu kala sees (ma ei jõua visuaalselt sinna toppi ;), nagu Andris mulle seletas.”
  Jõudsid – praegu 4-s.

 4. paistab töötavat küll see toppi jõudmine. juu pole muidu lihtsalt piisavalt palju tulijaid läbi blog.tr.ee, selle tõttu ei pääse ka toppi. nüüd aga kuumem teema, rohkem tulijaid ja oledki topis.

  kui ikka raamat ühes poes ei müü, siis ta ei saagi selle poe toppi tõusta 😉

 5. blog.tr.ee vajaks oma loetavuse taastamiseks minu jaoks ainult ühte pisikest täiendust – selle top10-20 loo hulgas võiks igast blogist olla korraga ainult üks lugu. Nii ei ahistataks kedagi ja läbu, nagu viimasel ajal, poleks samuti.

 6. Mul on muudki teha, kui klaviatuuri peksta, aga kui Epu-sugused pidevalt mingeid paskville kokku keeravad (klaviatuuri peksavad nii et vähe pole), ei saa kahjuks muudmoodi, kui veidi toksida. Et oma arvamus ka kaasa öelda. Sest Epu-sugused kõvad ajakirjankud, kes oma tööandja perset lakuvad, seda ju ei tee. Kuigi ajakirjanduseetika seda lausa nõuab.

 7. Blog.tr.ee loetavuse topiga olevat nii, nagu Andris mulle nüüd ära seletas – kui pärast pealkirja on pandud “read more” tekstilõhkuja vähem kui 300 tähemärgi järel, siis nö toppi ei saa – ka juhul, kui statistika järgi on suur loetavus.

  Nüüd ma tean, et kui on mingid suvalised ja isiklikumad postitused, siis panen just meelega väga ette selle “read more” märgi; kui mulle aga tundub, et postitust võiksid paljud lugeda, siis panen pikema alguse.

  Tehniline jutt, aga äkki on teistelegi abiks 😉

 8. Epp, kas Sa oled ehk viimasel ajal mõelnud blogikommenteerimise ärakeelamisele? Et igasugused ropendajad siia lärmama ei satuks?

 9. Marit, kas tead, et Euroopa blogi on puhkuselt üles äratatud (keskveebruarist lõppes rahastamine ja just samal ajal oli mul hullumeelselt palju tööd ja pesapunumist, ei jaksanu seda ka tasuta vedada)? Seal peaks nüüd olema uus toimetaja Hanna Hiiesalu hanna81@gmail.com.
  Ja blogi aadress on endiselt http://euroopa.wordpress.com/

  ..

  Reet, pole mõelnud, kui ma siit hetkel midagi kustutaksin, siis tekitaks see mulle teeklaasitormis juurde.

  Kaisa, papal on parem, saab vist teisipäeval haiglast välja.

 10. Jätan siia ühe sõnumi Inno-pojukesele: sinu blogi viimane postitus oli vaimselt haige inimese oma.

 11. Kahju, et blogipuu rämpsu levitamise teemal diskuteerida ei soovi.
  Muidugi läheb see varsti üle. Ja tagasi tuleb kah, kohe kindlasti.
  Kui “lipukeste” vms süsteemi ei tule, jäägugi blogipuu lärmajatele.
  Sõnavabadus ei pea võrduma “delfistumisega”.

 12. Offtopic, aga muidu jääb mind hirmsasti kummitama. Ning google’ist ka abi ei leidnud. Et kust see “hallvanakesed üheskoos, hammusta ja löö!” pärit on? Miskist lasteraamatust vist, aga miuksest? Pähe turgatab ainukesena Ronja, kust ta võiks pärit olla, seal oli siuke butafooria, aga ma millegipärast ei usu, ma pole Ronjat nii palju lugenud, et meelde oleks saand jääda. 🙂

 13. Ah et ikkagi. Noh, ilmselt siis on veel vara oma vana pead maha kanda ja oma mälu ikka uskuda.

  Tänud. 🙂

 14. Mingil postitusel miljon korda klõpsimine ei vii kuhugi.
  Hullem veel – mulle tundub, et sama IP tagant võib näiteks terve lehetoimetuse kollektiiv käia su artiklit lugemas, aga kirja läheb ainult esimene.

 15. Olen paaril korral lugenud InnoIrja blogi, lihtsalt sportlikust huvist. Lugesin ka Eesti Naise lugu Ingridist ja see tundus tõele au andes, kuidagi piinlik ja silmakirjalik, ei olnud nauditav, ja pealiskaudne oli ka. Muidu mulle Epu portreelood ja reisikirjad sümpatiseerivad:)

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar