Kiirelt

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Küll on vahva, et maailm on nii pisikeseks jäänud. Loen ammu Epup blogi, aga sõna pole suurt võtnud, nüüd ei saanud jätta ütlemata aitäh kordussaate aegade üles riputamise eest! Kell hakkab nimelt varsti kaks saama ja jõudsin ilusti oma kontoris Tartus arvutist õige raadio üles otsida! Nii et jään ootama. Ilusat pühadeootust ja kõike head saabuvateks pühadeks! Tere tulemast Tartusse! ( mis hetkel kena lumevaiba all)

 2. muide, eile seda tõesti ei olnud veel üleval, sest ma otsisin ctrl+f abil nii “epp” kui “neeme” sealt lehelt ja ühtegi eppu ei leidnud. nüüd tegin refreshi ja oligi olemas!
  tänud!

 3. Sattusin juhuslikult täna kuulama seda Epu kordussaadet vikerraadio keskõõprogrammist (täna kl. 14). Vapustavalt huvitav! Epp, kas Sa (vabandan sinatamise pärast, aga ehk on lubatud 70-aasatasele vanamehele) oled tartlane? Olen ise, ja sündinud Toomemäel, ja mu lapsedki.
  Kas me noored saavad aru, kui sõnasõnaliselt elasime raudse eesriide taga? Ja kui avatud on meile nüüd maailm, eriti noortele, kellele võiks soovida samasugust hakkamist, nagu onn Epul.
  Soovin Epule edasi anda parimad komplimendid!

 4. Mulle ka juba sõber helistas, et kuulis mu nime raadiost:) Ja küsis su blogiaadressi, et sa tundud väga huvitav inimene olevat.

  Mul on hea meel, et sa olemas oled! Nii mul kui ka ülejäänud maailmal on vedanud, et sa oled, Eppur.

 5. Ärge liiga palju kiitke, mul hakkab piinlik… 😉

  Kaljule – muidugi võib sinatada. Blogimaastikul vist sinatavad kõik kõiki nagunii.
  Ei, ma ei ole Tartust pärit… Kui vaadata vanavanemaid, siis ma olen narmasjuurne (Järvamaa, Virumaa, Pärnumaa, Setumaa, Uuralid… ja esimesed 18 aastat ise hoopis Viljandimaa). Aga Tartus olen elanud oma pikale veninud tudengiea ja hiljem seal palju käinud, sest õde elab seal ja magistriõpingutel käisin seal.

  Seda raudse eesriide asja, seda saab ette kujutada, aga kas me tegelikult suudame seda tunnetada? Ei usu.

 6. Tere laanerannikult San Franciscost.Eesti, New York, San Francisco Huvitav. Mis puutub su prineritesse siis E-Bay voi isegi parem Greg’s List. Mul oli onupoeg, kes tootas San diegos 4 aastat ja laks tagasi Eestisse, pani kogu oma varanduse Greg’s Listile ja uhe paevaga oli koik lainud isegi koik kasutu ramps. California…
  Kuulasun su intervjud Vikerraadios. Oli tore. Oleks tahtnud mitmeid kordi vhele raakida, et New York ei ole taielik Ammerika peegel, on ka Mid West, sellest ei taha raakida (kugi mul on oma kogemus olemas). Siis on laanerannik, California, mis on juskui riik riigis. Ja San Francisco (love of my life). Kui sa raakisid varvidest ja mitmekesisusest, luba mul lisada paar Lilla ja Roosa, on ju SF vaga gay. See aga avaks uue koneaine mitme blogi jaoks.

  koike hed

  Erik

 7. Erik, kus SF-s asud? Mina elan Montereys ja plaan 26-28 dets. paariks päevaks SF-sse “linna peale laiama” minna.
  Minu e-post on: inga0110@yahoo.com

  Craigslist-ist: Minu 19-aastane poiss pani oma seismajäänud auto sinna müüki, arvas et ega kokkujooksnud mootoriga kosu ei taha ju keegi – esimese kahe tunni jooksul sai 6-8 kõnet ja järgmisel hommikul oli vanaraud müüdud… inimesele kes sellest võiduajamismasinat hakkab ehitama ja mootorist pole üldse huvitatud. Nii et – iial ei või teada mis sinu pakkumises kellelegi huvitavat on, paku aga julgesti!

 8. New York pole kindlasti USA peegel, ta on asi iseeneses, nagu ilmselt iga suurlinn.

  Justin on rääkinud, et talle oli alguses paras kultuurishokk, kui Euroopas inimesed arvasid, et ta on USAst. Ta on ju New Yorgist! ;)Tal polnud varem üldse mingit samastumist paljude ameerika fenomenidega, millega eurooplased teda ühte patta panid.

  SF… Muide, see Craigslisti-Craig on ise ju ka sealt teie linnast?
  Me panemegi enamvähem kogu korteri sisustuse Craigslisti üles, aga peale jõule.

 9. No sul ikka lugu iga asja kohta varrukast võtta 🙂
  Neeme Raua intervjuu oli igavesti lahe, ja ühinen eelnevate keelte ja kõrvadega, Sinu hääl on radiogeeniline!
  Tänan jõulutervituse eest, kallista Marta-mummu!

 10. Tere Epp,

  Kui kuulsin KÖP-i kordust ja seal mainitud blogi nime, otsisin kohe üles… Väga toredad lood!
  Minu mõeldud seos sinuga: Kui mõnes Ekspressis või Päevalehes aastad tagasi reisikirjeldused jmt. ilmuma hakkasid, mõtlesin, et oled Epp, kes minuga samas klassis käis ja nüüd kuskil Bostoni kandis elab, kuid kui ühes leheloos su pilti nägin, sain aru, et me ikka ei ole ühes klassikaaslased…
  Aga sellegipoolest väga tore on lugeda, mis teil seal toimunud on. Meil on 1a ja 7k poiss ja saab palju paralleele tõmmata teie Martaga. Lapsed on vahvad!

  Kõike paremat teile sinnapoole Suurt Lompi!
  Kaupo

 11. Eile oli minu sõnavõtt 6. Täna hommikul kohe võtan blogi lahti ja näen: kommentaare juba 20.
  Loen neist ja tajun, et oled kõigile ülisümpaatne, ise kahetsen, et eile ei märganud kiita su häält, mis on terve ja toetav, mida üks kuulaja ära märkas. Buda õpetas virgumisele viivat õilsat kaheksaosalist teed, üks Tee aste on seal Õige Kõne või õilis Kõne. Minu tajus on Su kõne just sellne.

 12. Kuulasin arhiivist just Sinu saadet 🙂 Kallis Epp, Sa ei pea muretsema, et Eestis jogurtitopsi üldprügisse pead panema, kuna meil siin MTÜ Eesti Pakendiringlus on hoolitsenud eraldi konteinerite paigaldamise eest.
  http://www.pakendiringlus.ee/ee/img.php?type=photo&md5=45c48cce2e2d7fbdea1afc51c7c6ad26
  Segapakendi konteineritesse võib panna kõikidest muudest materjalidest (metall, klaas, plast, kile jne) müügipakendeid – nende konteinerite sisu läheb hiljem sorteerimisele. — Pildilt nähtavat metallist konteinerit ette kujutades võid arvata, millist kolinat tekitab klaaspudelite luugist ükshaaval sissetoppimine või kui “mugav” on talvel sealtkaudu plasttopse, kilepakendeid vms sisse saada. Olen küll rohelise mõtteviisiga ja tahaksin prügi sorteerida, aga miks peab see sorteeritud prügist lahtisaamine nii ebamõistlikult ebamugav olema, ma ei taipa.

 13. Ja need konteinerid on suurem osa ajast pilgeni täis, nii et minu prügikotitäis puhtaid pakendeid, mida naiivselt kogusin lootuses, et “kunagi viin kõik korraga ära”, on ikka veel kuuri all.

 14. arvutite teemal:
  olen isekeskis mõelnud et kasvõi veekasutamise seisukohalt on tõesti arvutite tootmine vägagi kulukas tegevus…
  Igalpool tuuakse ära kui mitu tonni vett kulub tonni paberi tootmiseks aga seda, kui palju 1 arvuti tootmiseks ei avaldata just healmeelel.

 15. Tartu Ülejõe Konsumi pakendikonteiner kipub kogu aeg üle ajama :(.
  Aga arvutimajandus on mul eeskujulik… kõik vanad arvutid oleme arvutipuudust kannatavatele tuttavatele laiali jaganud, jupphaaval või tervelt.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar