Vihkamise-armastuse suhe i-n-f-o-g-a

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. sa suvel imestasid, et kus ma olen, ja mitte sina üksi. Olin olemas, aga ma polnud arvutis, meelega. Ja olin paljude inimeste jaoks otekui olematu, surnud.

  Info pole mitte ainult võim, valu, relv. Info on ka üks parimaid narkootikume. Aga seda mitte kõigile, vaid infohoolikute jaoks.

  Samas, infohoolikut on igas inimeses, me lihtsalt peame õppima selle osaga endas ümber käima, kui vaja kohtlema teda rusikas kätega (vastu lõugu, kasvõi)

  A see sinu eilne tants ja tramburai läks ju korda ja emotsiooni said ka kultiveeritult välja valatud. Nii et…. kõik hea.

  ja monsa lugu on lihtsalt imeline. Inimene nii hästi kirjutab:)

 2. Ma arvan kahte asja: nüüd on siin raske kommenteerida, sest peab ju sisse logima.
  Ja teiseks: see suhe arvutiga on tõesti üks selline teema, mis – mul vähemalt – on üsna lahti mõtlemata.

 3. Minu suhe internetiga on nagu varasematel aegadel elektriga – hull himu kasutada siis kui teine kadunud on…. Mäletate ju kui elekter ära läks, siis tuli kohe mõte, et kuna mitte midagi muud ju teha ei saa, hakkaks näiteks pesu triikima… vms. küünlavalgel telekavaatamiseni.
  Sama seis on nüüd internetiga – kui teist pole, siis on kohe vaja hakata midagi kusagilt alla laadima või uudiseid lugema, niisama arvutikastiga polegi nagu miskit peale hakata…. Avastasin seda hiljuti lennujaamas istudes, aega oli täpselt poolteist tundi, nii et nagu natu mõttetu $9.99
  Wi-Fi eest maskma hakata. Laptop on, aga teha nagu miskit polegi temaga. Solitaire’i kah nagu nõme mängida, tööasju ajada ei viitsi ja need on ka nagunii kõik enamjaolt e-mailis, ehk siis webmail värk…
  Elu ilma internetita nagu polekski enam elu, eh?
  Sestap kodus olles üritan nädalavahetustel arvutist ja internetijamast eemale hoida ja hoopis õues, aias ja köögis tegutseda.
  Ahjaa, seal lennujaamas maksin ikkagi need õnnetud $9.99 et tund aega netist uudiseid lugeda….

 4. Tegelikult on interneti puudumine ju tore. Kolid 3 nädalaks kuskile saarele keset lambaid ja jalgrattaid. Ilma arvutita, ilma kaablipistikuta seinas. Internetiseerunud inimesena võtab puhkus kohe teise ilme 🙂

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar