European Dream New Yorgis

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. Varasemale teemale lisaks ei saa jätta mainimata, et Vägilased on üks seltskond, kes rahvuskultuuri säilitamisel tükk vaeva meie eest ära teeb. Ja ma ei ole kunagi näinud, et see nende jaoks mingi vaev oleks.

  Oleks päris huvitav neid meerikamaal kuulda.

  Aga Sigade revolutsioon on minu arust küll igav film. Vabandust, kõik selle ümber toimunud sagin tõotas rohkemat.

 2. aga mulle meeldis sigade revolutsioon. Ammu vaatasin, ei oska enam täpselt põhjendada, aga meeldis. Ei olnud just ajalooliselt väga tõepärane, aga siiski huvitav käsitlus. Ja vägilased on muidugi väga head.

 3. “Sigade revolutsiooni” tuleks võtta kui… noh, maleva kokkutulekul valminud linti, mida siis rahvale näidatakse. On absoluutselt ajuvaba, aga samas mingi sellise kiiksuga, et ükskõikseks ei jäta see film küll kedagi.

  Vägilased aga on ülivahvad! 🙂
  Tore, et selline üritus toimub ja et Eestist head esinejad on.

 4. “Sigade revolutsioon” on eksperimentaalne ja huvitav film. Ajalooline ebatõepärasus kohati häirib, aga mitte eriti. Huvitava efekti annab see, et olulisemates rollides on amatöörid ja mitte näitlejad.
  Kuigi jah, meie saame ju aru, et tegemist on fiktsiooni ja müstifikatsiooniga, aga välismaalased võivad ju äkki seda väljamõeldist tõe pähe võtta.

 5. üks saamatu käkk, minu meelest isegi kehvem kui keskmine eesti film. (ni täiskasvanu kui pubeka arvates) aga neil oli väga hea PR töö ja tegijatele endile ilmselt ka meeldis suvel võsas elada.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar