Veel üks nädal

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. kuule epp, sa ameerikaelust enam üldse ei kirjuta? blogi pealkiri on eksitav ;p ja ämmast-äiast pole ka juttu… eh

 2. Loo lõpp on igatahes selline, et Neiu Eva seisab valvelseisangus oma uue kodumaa tähetriibulise lipu all ja meenutab oma kannatusterohket seiklust. Taamal marsib võidukas merejalavägi ja mürisevad helikopterid.

 3. Ei, tegelikult satub neiu Eva tähetriibulisele maale seiklema alles meie järgmises muinasjutus 😉

  aga to hmmz: ma ei oska praegu öelda, millal ja mis vormis ma jälle oma ameerika perest pajatan.
  Aga mis puutub sellesse, et blogi pealkiri olla vale, siis seda pealkirja saab ju väga laialt tõlgendada.

 4. Kuidas Martal laagris läheb??? Pole mitu nädalat uudiseid näinud. Või jäigi nohutamise-köhutamisega laager katki? Mulle tundub et Marta elu ja avastamised on põnevamad kui seiklused Amsterdamis 😉

 5. to L@ssie. Vanglasse satub Eva seoses oma grafomaaniaga alles meie kolmandas muinasjutus.

  to Lis. Ma ei tea, kas sina läheks saatkonda sellise murega? Ja selleks peaks ta sõitma Haagi, Amsterdamis saatkonda pole.

 6. Ei, ei, ma ikka avan, et teid paneks puuri selle grafomaania eest.
  Muuseas paljud maailma tähtteosed on sündinud vanglas. Hea kirjutada, keegi ei sega ja on aega järele mqtelda ja parandada jne.

 7. To: L@SSIE:
  Minu vanaema tavatses öelda, et loll pole mitte see kes lollisti ütleb, vaid see kes lollisti mõtleb…..
  Kas võiks selle siia üle kanda – loll pole mitte see kes kirja paneb, vaid see kes loeb, eriti kui lugemispoolis NII vastukarva on????

 8. Noh, ma luban enam mitte lugeda. Aga väike lootus oli, et kui siin kraaksun, siis ehk läheb paremaks.
  Aga vanade naiste maffia vastu ei aita meestel muud kui pqgeneda teise ilma.

 9. Ma ei tea, mis mul selle L@ssie suhtes on, aga… iga kord ajad sa mind ainult itsitama.
  Naised tulevad meestele teise ilma ka järgi, muideks.

 10. No me tuntud humoristid siin maarjamaal. Kahjuks ainult eestlased nalja ei mqista. Veel kurjem rahvas kui serblased, kes pidada endid rahuldama kandade vahele hqqrudes.
  Aga minu pivaatparadiisi pääseb vaid minu enda eluajal antud lubadega.Suusqnaliselt vqi kirjalikult. Nii et hakka taotlema…

 11. Mida tähendab grafomaan? Inimene, kellele meeldib kirjutada ja kes muudkui aga kirjutaks?
  Jah. Ma arvan, et ma olen grafomaan.

  Ma arvan, et iga kirjanik on grafomaan.
  Aga mitte iga grafomaan pole kirjanik.
  Ja kas mina olen grafomaan või hoopis grafomaan-kirjanik? selle paneb aeg paika. Ise ma veel ei tea; võibolla järgmiseks sünnipäevaks tean.

  PS. L@ssie, sinuga võiks kokku küll kunagi saada. Üks sinu võlusid on muidugi see puust kena kausikujuline linnake, kus sa elad.

 12. Kurat, sa pead oma IT mehel paar organit kqrvaldama.
  Ma ennist kirjutasin pika kommentaari, aga näh, nüüd on sest vaid 12 esimest märki alles.
  Kirjanik on see inimene, keda teised kirjanikuks peavad. Kui kqik su lähiskondlased sind kirjanikuks peavad, siis pead lihtsalt kirjutama hakkama.
  Sama toimub muideks püromaania ja pedofiilia puhul.
  Tartu on pigem selline viinapitsi kujuline.
  Vqi qlleklaasi. Igatahes klaasist anum, kus palju pudelikujulisi maju.

  Kokku saada, jah, too mulle siis linnaplaane, ma kogun neid.
  Ja kui tqesti usas on digikaamerad odavamad….

 13. Ma kogun kah linnaplaane, neid ma ei saa ära anda ;). Mul on maakaartide suhtes igipõline armastus, mis algas vist siis, kui ma laps olin ja vanaisaga koos kaarte uurisin.

  Aga see “kirjanikuks olemine” on vist siiski nii, et keegi saab sind kellekski pidama hakata enne, kui sa neile põhjuse annad. Mina ei tea, kelleks mind “peetakse” ja kes on need, kes mind kellekski “peavad”. Ma elan parajalt skisofreenilist elu praegu: üks on Ameerika kogukond reaalmaailmas ja teine on Eesti avalikkus, eelkõige netiilmas.

  Tegelikult ajab see analüüs, kuhu me kogemata oleme sattunud, mul pea ringi käima, nii et lõpetame parem.

 14. See on tegelikult nii, et mingi juhuslik tegu kujundab sust ühiskondliku arvamuse, mille tagajärjel sust ei vqigi saada muud, kui loomakliiniku administraator.
  Aga nuh, kui analüüd liiga keeruliseks läks, siis küll teises ilmas edasi arened…

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar