4. juuli, ameeriklaste jaanipäev

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

  1. Ajaloo jaoks: täna, 4. juulil 2006, sõin ma oma elu esimese hamburgeri Ameerikas.
    Sest Marta tahtis, et ma selle talle teeks, aga siis ei tahtnud seda. Ja mul oli kõht tühi ja mulle ei meeldi toitu minema visata.
    Millegipärast tundus see mässumeelsus nüüd nagunii väga teisejärguline…

  2. Ma ei mòista eriti su vastumeelsust nende burgerite suhtes. Itaalias ju sòid pastat ja pitsat ja indias kindlasti lasid heal maitsta kanal ja riisil? Arusaadav, et mcdonaldsi jm. kette ei kasuta, kuid rannas barbecue hamburgerit vòid ju kord aastas rahvuspùhade auks sùùa. Igal maal maa kommetega… vàhemalt teatud olukordades… àra seal liiga ekstremistiks ka mine, ning las Marta sòòb ka vahest mòne burgeri, muidu hakkab ta neid teismeeas mugima, kuna pole muidu lubatud? ( mina ei saa senimaani ema vihastamiseks alustatud suitsetamisest lahti)…
    Millegipàrast tuli meelde ùks tseen filmist “about a boy”, seal oli poiss, kellel oli natuke selline su ( ka ma olen tegelt selline) moodi ema, ning seal on lòpus ùks armas burgeri stseen….

  3. kusjuures imelik, et minul pole siin oldud aja jooksul onnestunud veel yhtegi aiapeo hamburgerit saada. mcdonaldsis olen vist yhe korra kainud, aga isegi paris restoranis pole kunagi burgerit tellinud, alati on mingeid muid huvitavamaid valikuid olnud. ka see aasta jai burger saamata, grilliti mingeid huvitavaid liharulle hoopis..

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar