Roheline foorum alustab

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. lugeda peab jah saama ilma registreerumata. Ei taha lihtsalt nii paljude kohtadega liituda, enne kui tean, mis värk on.

 2. Meil praegu ajaloo tunnis NSVL lagunemine. Sellega ja ka aastapäevaga seoses sai 2 viimast tundi Tsernobõlist räägitud. Tänaseks otsis õpetaja materjali ja luges seda ette. Muuhulgas ka seda blogi siin koos kommentaaridega. Nii et Epp, sa oled juba koolitundidesse jõudnud.

 3. No sõbrad soomlased aitavad õnneks eestlaste eest viina ära juua 🙂
  Nägin kunagi filmi tšuktsidest – venelaste poolt täiesti hävitatud rahvas – elavad Lasnamäe tüüpi majades, mida pole kunagi remonditud; joovad pidevalt; käivad väikeste puust paatidega merel vaalu püüdmas; keskmine eluiga 35 (!) aastat; küla vanim mees 65-aastane. See oli küll kurb ja õudne.

 4. Kõike seda mis eestis alkoholiga seoses toimub eirata ja hooletult soomlaste süüks ajada on sama mis nikotiinist läbi imbunul suitsumehel rehmata, et see hingemattev köha ja röga on ainult külmast ilmast, ei miskit muud. Et mis siin ikka põdeda, onju.

 5. Soomlased paraku aitavad kõvasti suurendada statistika kaudu levivaid numbreid, mis näitavad maailmale Eestis müüdava alkoholi hulka – seda, et ostavad soomlased, ei märgita kuskil, märgitakse ainult, kui palju müüakse Eestis alkoholi Eestis elavate inimeste kohta. Ja Eesti elanikkond väheneb pidevalt, millele me välismaale kolimisega oleme ise ka kaasa aidanud.
  Pärnus vähemalt oli süsteem selline, et soomlaste ekskursioonibussid sõitsid iga päev hulgilattu ja kuna mu tuttav töötas seal, siis tema kaudu tean, et ainult alkoholi need soomlased ostsidki. Tallinnas käib asi ju samuti – hulgimüüjatel tuleb lihtsalt ekskursioonide korraldajatega kokkulepe saada ja pidev käive on kindlustatud.
  Kui palju eestlased ise joovad – kas seda teab keegi?
  Ja veel – kuskohast on tekkinud väljend “pidu panema”, mis käib tavalise mõttetu läbu kohta? Kas eestlase jaoks on enese auti joomine pidupäev?

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar