Reklaam meie uuele blogile

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. andke mulle andeks, aga mina sain igatahes nende piltide peale kõvasti naerda. ja ma ei taha kaugeltki öelda, et see oleks naermine teise maa kultuuri üle või siis halvustav naeruvääristamine. lihtsalt lõbus oli. eriti see hernehirmutis-jänes koos irvik-lillega.
  samas, ma arvan, et kui selline hiidjänes eestis kusagil terrassil trooniks, hirnuks inimesed mööda käies end küll herneks. peaks linnapeale (lainele siis) soovitama.

 2. Aga iseenesest on ju vahva, kui majasid kaunistatakse. Just eile mõtlesin, et minu praeguse kodu juures on majad ja nende ümbrused nii korralikud ja tagasihoidlikud. Selline tublide praktiliste inimeste neighbourhood siin. Aga näiteks eile Kalamajas jalutades nägin õuet, mida oli ehitud roigaste, tühjade lillepottide ja mulle igatahes paistis et pallimere pallidega.
  Tegelikult saab ju kaunistamiseks ära kasutada kõikvõimalikke vanu materjale. Mõne aasta eest leidsime kusagilt Eidapere tagant metsa seest ühe vene rahvusest vanaproua, kes oli terve õue värvilisi hernehirmutisi täis meisterdanud. Kõikvõimalikke muinasjututegelasi: Vassilissa Imekaunis, seitse pöialpoissi jpt. Igaühe kohta oli tal lugu ka jutustada, tsiteeris meile Puškinit ja.

 3. Ieska neiberhuudis laperdas täispuhutava lumememme ülejääk veel mõnda aega tagasi naabrimaja taga. Südamekesed vilkusid juba maja ees. Ja nüüd on mingi kollaste plägaseks läinud tibude aeg.
  Tekkib kohe planguehitamise tuur kui veel 1x mõni täispuhutava eluka maine jäänus mu aeda lendab.
  Kui lisada kevadise suurpuhastuse laga sellesse metsa, mille servas ma elan ja kummivahetusest ülejäänud autorehvid põllule, millel ma koeraga trenni teen, siis saab karikas kohe õige ruttu täis.
  Mul on tunne, et varsti ei talu ma enam jõulukaunistusi ka ning kuuse otsa hakkan riputama piparkooke. Neid ei jää meie peres vähemalt üle.

 4. Ja peale videoblogi pane webcam ka oma magamistuppa, siis jargmine samm veel on avalikustada oma keha-sisemus (nt nuud ju saab oma soolestikust ja ajust ka pildi teha…. ) Elu on huvitav ja Epp ruulib taiega… Ja kui web-camera magamistuppa ules saad, saad deali teha Maajaga, et need ka seda avaldaksid! Nii ponev:)

 5. No mina webcami oma majja ei paneks, vähemasti mitte magamistuppa, ei teeks ka oma sisikonnast pilti, kuigi mõlemat projekti saaks teha kui moodsat kunsti ja ma aktsepteeriks seda.

  Uut kaamerat ka ei ostaks, sest üks juba olemas, ei taha raisata.

  Aga idee panna vahel siia-sinna videolõike on päris aktseptaabel. Eriti muidugi Marta blogisse. Viimane nali oli, kuidas ta oma loomakesega kaamerale lähenes ja kaameraga dialoogi hakkas pidama “Tshau, mis teed?” jne. Dialoogi lõpus hakkab kaelkirjak kaamerat musitama ja kallistama.

  Ja fotoblogist – nüüd tahab papa John ehk Justini isa teha oma fotoblogi! 😉 Sest tallegi meeldib igal pool fotokat taskus kanda ja pilte vahel teha.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

 • helle on “Maal mamma juures”Mari on suur lugeja ja terane, sai ikka aru. Vahel me arutame temaga igasuguseid lendsõnade, vanasõnade ja kõnekäändude tähendusi. Ta mõnikord ise küs…
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Siin kirjutatakse, kuidas lapsele oli see murdekeel meeldinud :). http://blogistaja.wordpress.chttps//bloom/2020/12/22/epp-petrone-maal-mamma-juures/
 • Epp Petrone on “Maal mamma juures”Jaa, ta rääkis kirjakeelt ("tüti" ütles ta küll, aga see polegi vist murre, nagu selgus). Ega see polegi 100% meie mamma. Ja tundus hea võimalus propa…
 • helle on “Maal mamma juures”Kinkisin Marile jõuluks selle raamatu ja ise ka lugesin. Tore ja väga hääd pildid! Aga mul tuli üks mõtteke, üldse mitte paha pärast: sa paned mamma s…
 • Mirjam Burget on Lugu naabritest ja minust, 1Kuidagi tuttavad on selles loos mõned kohad. Miks Eestis naabrid küll üksteise peale kurjad on? Minu unistus on ka head naabrid, aga kahjuks, püüa pal…

Sliding Sidebar