Pildikesi Põhja-Itaaliast

Lisa kommentaar

Kommenteeri külalisena

 1. aitäh, juulis just samasse piirkonda minek ning Genovas ja Riomaggiore (Cinque Terre`i üks küladest) paariks-kolmeks päevaks koduks:)

 2. ma olen alati teadnud, et reisimisel on hädavajalik üks kera nööri. Õigemini matkates. Alati kulub ära.

  No nüüd siis tuleb lisada komplekti ka pintsetid.

  A

  Tahan kaaaaaaaa Itaaaaaljaseeeee

 3. Andry, hangi mõistlik universaal-nuga endale. Igal suvalisel victorinoksil on pintsetid sisse ehitatud. Igasugu pindude ja (Itaalias) merisiilikute okaste väljasikutamiseks väga abiks :))

 4. Mmmm…Itaalia ja itaalia köök.
  Olen ise praegu Napolis ja pean ütlema, et siin on meeletult ilus. Eile näiteks käisin katusel päikest võtmas:) Aga täna aknast välja vaadates näen pilvi ja vihma:(
  Aga muidu on siin Napolis praegu ilus ja kevadine – muru roheline ja puud õites. Kui kellegil on soov siia tõelist pizzat nautima tulla (teadaolevalt on pizza napolist pärit ja see on siin tõesti hea) soovitan omaltpoolt tulla kevadel, kui siin on ilus. Juulis ja augustis on kõik juba kuumuse käes ära põlenud ja üleüldse ebainimlikult palav.
  Aga mis Põhja-Itaaliasse puutub siis see on muidugi igal ajal ilus:) Ja Rooma ka:)

 5. Oi, kui kodune tunne, elan Cinque Terre+le lähedal, ning suvel käime pea iga nädalavahetus seal merd nautimas. Kuna Itaalias on rannas koertel keelatud käia, siis seal kaljude peal võib ka loomakesega rahus peesitada. Ning kuna sealne rahvas pole eriti turismisõbralik, siis paljud seal õnneks ei käi, puuduvad ka noortele meeldivad kohad ( diskod, tsillimiskohad jne.).. Ning seal võib ka naisterahvas rahulikult raamatu ja koera seltsis päevitada, ilma, et noormehed segama tuleksid….Nohh, loodust ei hakkagi ülistama… see on juba teada lugu…

 6. see kuis sa kirjeldad itaaliat, tekitab minus töelise luuseri tunde. mainit kohtadest vaimustusin ma ainult Bolognast. kunagi aegu tagasi kurtsin ka oma blogis, et miski imelik viga mul küljes, et itaalia ei suuda kohapeal olles mingit ahaa efekti tektiada, samas kui loen raamatuid, nii reisi- kui kokanduse teemalisi, siis tuleb köhtu alati kriipiv tunne, et tahaks ka.
  aga kirjeldused olid sul ilusad.

Arhiiv

Viimased kommentaarid

Sliding Sidebar