…Et üks jalakäijate sild tahetakse asendada autosillaga. Mu sõber äsja algatas allkirjade kogumise. Nagu mina aru saan, on linnakeskkonnas nii auto- kui jalakäijaliiklus paratamatud. Aga üks ei tohiks käia teise arvelt. http://www.offline.ee/autosild/

