1. variant. Kass. Justin: Mina ei taha oma südames üldse mingit lemmiklooma. Mul on niigi palju vastutust oma elus ja nüüd veel ühe looma eest vastutada! Aga kui valida, siis… mina olen ikka kassinimene.
Heh, tegelikult pean praegu tõlkima (ühte suurepärast raamatut, millest peagi ka siin kirjutan…). Aga sain postkasti just Aavo Koka uue kolumni ja tahtsin sel teemal veidi kommenteerida.
…ameeriklastelt Tartus. Papa John (sosinal): “Vaadake, see tüdruk on ju mingi 15aastane!” Justin (kah poolihääli): “Ei usu, ju ta ikka 20ndates on. See on siin normaalne, noores eas lapsi saada.”
See blogi on üks liialt avalik koht. Oli ikka teine tunne küll omal ajal kaks aastat tagasi msn-spaces-keskkonnas kirjutada: klikkisin ja sinna kusagile ta lendas. Vastutustunne välja öeldud sõna eest oli väiksem… ja teadupärast saab hea kirjatüki ikka siis, kui …
Uue nädala alguses tulevad siis Justini ema ja isa 10ks päevaks meile Tartusse külla. Ja õunamoosikeetmise-kardinaõmblemise-lahtipakkimise-titeimetamise-raamatukirjastamise jnejne vahel pole ma jõudnud absoluutselt mõelda, mis ette võtta.
Nii. Ma lihtsalt ei jõua kirjutada, kuigi lugusid, mida vesta, oleks (1. Juhtum torujüridega. 2. Mis juhtub, kui maksta raha ette. 3. Jamad eelmise korteri värviparandustega ja peremehega jnejne.)
Et kui sünnipäevahommik algab märja küljealusega, on see hea enne? 😉 Eks see võib tähendada seda, et minu tütrel ja minul tuleb sama sünnipäev. Nüüd ootan, kas valud ka tulevad. Ja mõtlen, et 20-07-2007 on ju eriti lahe kuupäev.