See oli nädal, mis algas, ja ei lõppenudki ära :). Siiamaani aina räägime sellest, mismoodi Päike varsti paisuma hakkab ja meid kõiki endasse võtab. “Saad sa aru, see juhtub umbes viie miljardi aasta pärast!” ütlen ma Mariale. “Aga kust nad …
Pildil on näha kõrvits, mille leidsime vahetult pärast meie saadet, 27.01.2019 õhtupoolikul, kui kõndisime mööda ühest biojäätmete prügikastist. Tallinna südalinnas. …